Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę

Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę Źródło: screenshot/Ipla TV

Świat według Kiepskich gości na antenie Polsatu już od wielu lat. Każdy doskonale zna Ferdka Kiepskiego, jego żonę Halinkę czy Boczka. Na pamięć zasługuje także babka Kiepska, która na tle innych postaci cechowała się ogromnym rozsądkiem. Widzowie poznali ją jako pomarszczoną seniorkę i mało kto zdaje sobie sprawę, ze w młodości była naprawdę piękną kobietą.

Świat według Kiepskich od zawsze kojarzony jest z wyrazistymi postaciami o mocno rzucających się w oczy przywarach. Do grona bohaterów produkcji należała także babka, Rozalia Kiepska. Była bardzo złośliwą i momentami uciążliwą osobą, zwłaszcza dla Ferdka. Chyba każdy fan serialu zna jej heroiczne batalie o odebranie renty czy określenie "kanalio", jakie często kierowała do bezrobotnego zięcia.

Poza rolą dokuczliwej emerytki, Krystyna Feldman może pochwalić się licznymi rolami w innych popularnych serialach, gdzie najczęściej dostawała epizodyczne role. Mimo to, potrafiła sprawić, że nawet małe role stawały się bardzo wyraziste i zapadały w pamięć, tak jak postać Marii Lach, pacjentki z "Na dobre i na złe" czy Gieni z "Plebanii".

Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, jaką urodą mogła pochwalić się Krystyna Feldman w czasach młodości. Jej zdjęcia nawet dzisiaj robią ogromne wrażenie.

Świat według Kiepskich sprawił, że każdy kojarzy "babkę". Mało kto wie, jak wyglądała w młodości

Rola, jaką dostała Krystyna Feldman w serialu Świat według Kiepskich, dała jej dużą popularność. Doskonała gra aktorska sprawiła, ze zrzędliwa staruszka zdobyła serca fanów. W sitcomie można było zobaczyć aktorkę jako bardzo szczupłą panią o pomarszczonej twarzy, krótkich siwych włosach i korzystającą z wózka inwalidzkiego. Właśnie tak zapamiętała ją większość fanów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie, jakie zostało znalezione w sieci, pokazuje jednak słynną Rozalię Kiepską z czasów młodości. Widać na nim, że Krystyna Feldman miała bardzo dziewczęcą, delikatną urodę. Regularne rysy i łagodny wyraz twarzy sprawiały, że kobieta wyglądała bardzo dostojnie. Uwagę zwracają jednak duże, brązowe oczy, w których widać wielką dojrzałość mimo młodego wieku.

Jedyne, co łączy sympatyczną staruszkę z serialu Świat według Kiepskich z wyglądem młodej panienki, to krótka fryzura. Elegancko obcięte włosy sięgały zaledwie kości policzkowych, które zostały podkreślone lekko podkręconymi końcami włosów.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Nie uwierzycie, jak mieszka Beata Szydło! Była szefowa rządu ukryła swój spektakularny dom w małej miejscowości. Wiemy, gdzie!
  2. Gwiazda TVN OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ! Opublikowała drastyczne wideo ze swoim partnerem. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Źródło: Wykop

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News