Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Dziś wygląda niewiarygodnie, dwa razy musieliśmy sprawdzić czy to ona

Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Dziś wygląda niewiarygodnie, dwa razy musieliśmy sprawdzić czy to ona Źródło: .

Świat według Kiepskich sprawił, że pokochały ją tysiące widzów. Kobieta wciela się w rolę Mariolki w kultowym serialu Polsatu już od ponad 20 lat. Bardzo się zmieniła.

Świat według Kiepskich przyniósł jej popularność i rozpoznawalność, gra w nim od 1999 roku. Choć nie jest zawodową aktorką, to za rolę Mariolki w kultowym serialu telewizji Polsat pokochały ją tysiące widzów. Dziś kobieta bardzo się zmieniła, jest niemal nie do poznania. Wielbiciele są zaskoczeni.

Świat według Kiepskich dał jej niezwykłą popularność

Uwielbiany przez Polaków serial przyniósł Barbarze Mularczyk ogromna rozpoznawalność. Choć nie jest z zawodową aktorką, to rola Mariolki na zawsze zapisała się w pamięci fanów "Świata według Kiepskich". Pojawia się w serialu od samego początku, pierwszy odcinek wyemitowano na antenie telewizji Polsat w 1999 roku. Kobieta miała wtedy zaledwie 15 lat. Od tego czasu wiele się zmieniło, zarówno u jej bohaterki, jak i w życiu prywatnym aktorki. 

Rodzina Barbary Mularczyk związana jest z aktorstwem. Jej ojciec Jerzy Mularczyk jest aktorem teatralnym, ale występował również w produkcjach filmowych. Kobieta skończyła w 2005 roku policealne studium aktorskie. Ma też za sobą studia dziennikarskie. W serialu pojawia się już ponad 20 lat, dzisiaj ciężko rozpoznać w niej nastolatkę w pierwszych odcinków.

Na panie serialu pracuje ponad 20 lat 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W 2011 roku poślubiła Rafała Potockiego, a rok później urodziła córkę, Aleksandrę. W 2016 roku urodziło się drugie dziecko małżeństwa, syn Jan. Dzisiaj kobieta nie przypomina już nastolatki, którą widzowie pamiętają z pierwszych sezonów "Świata według Kiepskich". Jej niezwykła metamorfoza zaskoczyła wielu fanów, ledwo ją poznają.

Dzisiaj grzeje: 1. Były partner Dagmary Kaźmierskiej zabił człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ''królowej''

2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Przez ostatnie 20 lat Barbara Mularczyk-Potocka przeszła ogromną metamorfozę, dziś jest żoną, matką i świadomą swojej wartości kobietą. Próbowała rozwinąć swoją drogę aktorską, jednak bezskutecznie. Pojawiała się epizodycznie w różnych produkcjach m.in. w "Pierwszej Miłości", ale choć nie zrobiła kariery, to wciąż pozostaje jedną z ulubienic widzów Polsatu. 


Facebook / Barbara-Mularczyk


Instagram / basiamularczyk

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Występuje na szyi albo za uchem. Jest początkowym objawem nowotworu
  4. Smutna prawda o Pawle Królikowskim. Wiadomo, co wydarzyło się w szpitalu
  5. Najgorsza wiadomość. Nie żyje syn legendarnego artysty, koniec pewnej epoki

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News