Gwiazda "Świata według Kiepskich" obeszła zakaz wstępu na cmentarze. Aktorka pochowała 3 partnerów, którym teraz zapala świeczkę

Gwiazda "Świata według Kiepskich" obeszła zakaz wstępu na cmentarze. Aktorka pochowała 3 partnerów, którym teraz zapala świeczkę Źródło: YouTube ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" to serial, w którym występuje od dawna i to właśnie dzięki niemu zyskała sławę. Znana aktorka niestety nie w każdym aspekcie życia może cieszyć się tak dobrą passą jak w życiu zawodowym. Prywatnie tęskni za wieloma osobami, które musiała pożegnać i pochować, a obecnie w związku z epidemią nie może odwiedzić ich grobów. Znalazła jednak sposób, aby obejść zakaz.

"Świat według Kiepskich" towarzyszy polskiemu widzowi od 20 lat i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Rzeczywistość wielu blokowisk pokazywana w nieco krzywym zwierciadle zaskarbiła sobie niejedno serce.

"Świat według Kiepskich" to sukces

"Świat według Kiepskich" zrobił z niej gwiazdę. Aktorka co prawda stała się więźniem swojej roli, ale nie może narzekać na brak sukcesu zawodowego. Marzena Kipiel-Sztuka wciela się w serialu w żonę głównego bohatera, Halinę Kiepską. Jej stylizacje oraz zachowania sprawiły, że wiele gospodyń domowych po cichu utożsamia się ze swojską sąsiadką użerającą się ze swoim leniwym mężem. Gwiazda "Świata według Kiepskich" pomimo świetnej passy w zawodzie, nie miała już takiego szczęścia w życiu prywatnym. Pochowała zarówno rodziców, jak i trzech kolejnych partnerów, zdradziła jednak, że znalazła sposób, aby zapalić im świeczkę pomimo nałożonych zakazów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zastosowała nietypowe rozwiązanie

Pożegnanie się z trzema partnerami i przeżycie ich śmierci musi być ogromną tragedią. Aktorka znana ze "Świata według Kiepskich" w rozmowie z Faktem zdradziła jednak, że obeszła zakaz wstępu na cmentarze i nadal oddaje hołd zmarłym, wspominając ich w bardzo nietypowy sposób. Marzena Kipiel-Sztuka zdecydowała się powiesić zdjęcia zmarłych w jednym ze swoich pokoi i tam stworzyć im ołtarzyki.

- To jest moja ściana pamięci, mogę popatrzeć na zdjęcia ważnych osób, których już ze mną nie ma. To sprawia, że nie mam potrzeby gonienia na cmentarz i robienia tam ogródków warzywno-kwiatowych. Pomyślę o zmarłych, pomodlę się w ich intencji i zapalam im wtedy świeczkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało krytyczne informacje dla wszystkich seniorów. Każdy powinien się podporządkować

2. Kuba Badach musiał odejść. Smutna wiadomość dla Aleksandry Kwaśniewskiej i jej męża

Nie zmniejsza to smutku, który czuje

Aktorka jednocześnie zaznaczyła, że bardzo tęskni za wszystkimi bliskimi, z którymi musiała się rozstać. Świeczkę w sypialni zapala zarówno trzem partnerom jak i rodzicom czy dziadkom. Być może dla niektórych to jest dziwne, jednak w nadzwyczajnych czasach trzeba podjąć nadzwyczajne środki. Kobieta przyznaje, że strasznie tęskni za najbliższymi, ale pewne jest, że nie dostanie mandatu za przebywanie na terenie cmentarza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najtragiczniejsze wiadomości z USA od początku epidemii. Ostatnia doba na zawsze zapisze się w czarnej historii
  2. Do Polski dotarły najgorsze wiadomości. Nie żyje legenda piłki nożnej, przegrała długą walkę z chorobą
  3. Zauważyli nowy objaw koronawirusa. Najczęściej występuje u dzieci i nastolatków
  4. Kamery nagrały mężczyznę na spacerze z owczarkiem niemieckim. Koniec filmu sprawił, że nie możemy przestać płakać
  5. Tragiczne informacje. Nie żyje wybitny polski lekarz
  6. Ich kura 5 raz zniosła niespotykane jajko. Tym razem nagrali moment rozbicia, nagle wszyscy krzyknęli

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News