Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie

Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie Źródło: Wikipedia Commons

"Świat według Kiepskich" bez Paździocha nie byłby taki sam. W swoją rolę Ryszard Kotys wciela się od 1999 roku. Widzom produkcji zdawało się, że o aktorze wiedzą już wszystko. W końcu media podają mnóstwo informacji na jego temat. Okazuje się, że jednak nie wszystko jest takie oczywiste, a biografia Kotysa skrywa wiele tajemnic. Chodzi o dzieci 87-letniego aktora, o których media nie mówiły.

"Świat według Kiepskich" dzięki niezapomnianej roli Ryszarda Kotysa jest serialem, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Aktor jest dzisiaj bardzo rozpoznawalny, a pomimo swojego wieku nadal jest aktywny zawodowo. Jak się okazuje, w trakcie swojego życia dwukrotnie był żonaty, a z każdą partnerką życiową miał dziecko. Dzisiaj o synach Kotysa media milczą.

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" ma dwóch synów. Media nic o nich nie mówią

Ryszard Kotys jest osobą, która bardzo dba o swoją prywatność. Nie jest osobą, która przepada za show biznesem. Na próżno szukać więc zdjęć z nim na "ściankach", czy fotografii z branżowych imprez. Niektórzy internauci podejrzewają, że Kotys nie jest na nie nawet zapraszany, bo organizatorzy i tak wiedzą, że nie przyjąłby propozycji i nie pojawiłby się na takim spotkaniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zadziwiające! Jeden z synów serialowego Paździocha ma zaledwie 32 lata. Drugi jest kapitanem żeglugi

W Internecie jest niewiele wywiadów z Ryszardem Kotysem. Jeden z nich możemy znaleźć w "Fakcie", gdzie aktor w samych superlatywach opowiada o swojej partnerce. Od niemal czterdziestu lat jest związany z Kamilą Sammler. Co ciekawe, obecna żona Kotysa urodziła się w 1958 roku. Tymczasem pierwszy syn Kotysa ze związku z Barbarą Wojtkowską urodził się w... 1956 roku. Jest więc starszy od Sammler o dwa lata, z czego wiele osób nie zdawało sobie w ogóle sprawy. Piotr Kotys ma dzisiaj 63 lata. Ponoć życiowo jest spełniony.

 - (...) Jest kapitanem żeglugi wielkiej - wyznał Kotys w rozmowie z "Rewią".

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" ma także drugiego syna - Eryka. Ma zaledwie 32 lata i niestety nie wiadomo, czym zajmuje się zawodowo. Wiadomo jednak, że Ryszard Kotys jest z nim w bardzo serdecznych relacjach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Księżna Kate wprawiła wszystkich w osłupienie w starej sukni. Koszt astronomiczny, ale efekt powalający
  4. 14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Cały kraj trzymał kciuki, TVN poinformował że zmarła. Teraz Polacy zrobią wszystko by dorwać mordercę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News