Andrzej Grabowski przeszedł zaskakującą metamorfozę, nie przypomina już dawnego siebie. Zdradził sekret swojej przemiany

Andrzej Grabowski przeszedł zaskakującą metamorfozę, nie przypomina już dawnego siebie. Zdradził sekret swojej przemiany Źródło: youtube.com/tvnpl

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" przez ostatnie miesiące mocno nad sobą pracowała. Andrzej Grabowski postanowił zrobić coś w związku ze swoją nadwagą, która negatywnie odbijała się na jego zdrowiu. Aktor z radością chwali się porażającymi efektami i otwarcie przyznaje, co stoi za jego sukcesem.

"Świat według Kiepskich" sprawił, że dziś każdy Polak kojarzy postać Ferdka Kiepskiego. Aktor przez swoją rolę kojarzony jest raczej z lenistwem i piwnym brzuszkiem. I to właśnie między innymi z tą przypadłością walkę toczył Andrzej Grabowski. Wziął też pod uwagę przykazania lekarzy.

"Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów. Ważył horrendalnie dużo

Andrzej Grabowski nie ukrywał, że lubił dobrze zjeść. Jego dieta składała się z produktów przetworzonych i słodkich. Im więcej było przyjemności w ustach, tym więcej kilogramów widział na wadze. Kiedy zobaczył, że waży aż 140 kilogramów, powiedział: stop. Lekarze apelowali, że jeśli nie zmieni czegoś w swoim życiu, może skończyć na wózku, ponieważ jego sztuczne biodra mogą nie wytrzymać.

- Ostatnio przestałem patrzeć na wagę. Boję się, że trochę przytyłem. Chociaż z drugiej strony przy mojej wadze, która i tak jest spora, bo ważę 100 kilo, no ale jestem dużym facetem, czy przytyję kilogram, czy dwa, nic nie zmieni. Byle nie poszło w 10 czy 15, wtedy będzie źle. A ubyło mnie ponad 40 kilogramów - chwalił się aktor, ale nie ukrywa, że to też dzięki operacji zmniejszenia żołądka.

Andrzej Grabowski z bólem wspomina czasy otyłości: "Kolana odmawiały mi posłuszeństwa"

- Osiągnąłem wagę 140 kilo i to już była tak zwana otyłość olbrzymia. To mnie przeraziło (...) poza tym mam dwa sztuczne biodra, cały ten ciężar trzeba było nosić na tych metalach, kolana odmawiały mi posłuszeństwa. Operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, powoduje brak łaknienia. Teraz nie czuję, że mam biodra, że mam kolana, czyli jest dobrze - opowiada o jeszcze niedawnych wydarzeniach ze swojego życia. Aktor ma nadzieję, że dalej będzie utrzymywał dobrą formę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Może być to trudne, ponieważ aktualnie nie stosuje żadnej diety. Stwierdził, że apetyt mu wrócił i z powrotem chętnie je, nawet słodycze. Chwalił smaczne drożdżówki. Przyznał jednak, że sekretem jego sukcesu, oprócz operacji zmniejszenia żołądka, jest po prostu nowy styl odżywiania - "mniej żryć". Jest zadowolony, bo na razie dobrze mu na tej diecie idzie.

  1. Agata Duda w USA! Pierwsza Dama wygląda olśniewająco! Przyćmiła Melanię Trump [ZDJĘCIA]
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu