Świat według Kiepskich - smutna wiadomość
Andres F. Uran/ Unsplash
Aneta Wasilewska - 14 Maja 2020

Nie żyje gwiazdor ze "Świata według Kiepskich". Ukochana córka potwierdziła smutną wiadomość

Aktor znany z ulubionego serialu Polaków "Świat według Kiepskich", nie żyje. Wyjątkowo smutną wiadomość o śmierci Jerzego Łapińskiego przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych córka aktora.

"Świat według Kiepskich" stracił jednego z najlepszych aktorów, którego od lat uwielbiali oglądać Polacy. Niebywale smutna wiadomość pojawiła się dziś w mediach społecznościowych. Agnieszka Gaździńska Łapińska przekazała, że jej tata Jerzy Łapiński odszedł.

Sejm przyjął poprawkiZ ostatniej chwili, Sejm właśnie przyjął ważne poprawki. Wprowadzono sporo zmianCzytaj dalej

Jerzy Łapiński z serialu "Świat według Kiepskich" nie żyje

Jerzy Łapiński odszedł w wieku 79 lat. Agnieszka Gaździńska-Łapińska za pośrednictwem Facebooka potwierdziła tę smutną wiadomość. Córka aktora zamieściła czarno-białe zdjęcie z podpisem "Żegnaj, tato". Nieznana jest przyczyna śmierci Jerzego Łapińskiego. Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci przekazują wyrazy współczucia dla całej rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SynIch 18-letniego syna brutalnie zamordowano, wkrótce jego była dziewczyna wyjawiła im tajemnicę. Prawda okazała się zupełnie innaCzytaj dalej

W dorobku miał nie tylko "Świat według Kiepskich"

Jerzy Łapiński od lat występował w polskich filmach, serialach, a także na deskach teatrów. Aktor przyszedł na świat 2 listopada 1940 roku w Lublinie. W 1963 roku został absolwentem Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, po czym rozpoczął swoją karierę w Teatrze Ziemi Łódzkiej oraz Teatrze Dolnośląskim w Jeleniej Górze. W ostatnich latach życia Jerzy Łapiński grał na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

Epizodycznie występował w najlepszych polskich serialach. Widzowie z pewnością pamiętają jego role w "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty", "Na dobre i na złe" czy właśnie w serialu "Świat według Kiepskich".

Dzisiaj grzeje:

1. Wiadomo, co się stanie ze Śląskiem. Prezydent właśnie przekazał oficjalny komunikat
2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Jerzy Łapiński oprócz teatru i seriali występował także w filmach. Pierwszy raz pojawił się na wielkim ekranie w 1960 roku, w niezwykle popularnym filmie "Szatan z siódmej klasy". Później występował także w "Krajobrazie po bitwie", "Samsonie", "Panience z okienka", Blaszanym bębenku", a także "Róży".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Nagle okazało się, że ZUS może kazać ludziom zwracać pieniądze, wszystko przez luki prawne. Ważne informacje, chodzi o tarczę antykryzysową
  4. Polka chciała pomoc koleżance, straciła masę pieniędzy. Wszystko przez jedną wiadomość, przestroga dla innych
  5. Restauracja zbudowała mini szklarnie dla gości, po to by zachować dystans. Przekonuje was do wyjścia?
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Katarzyna FiguraSwoją relację trzymali w tajemnicy przez lata? Media obiegła wiadomość o dawnym romansie Figury z aktorem z "Na Wspólnej"Czytaj dalej

źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News