Świat według Kiepskich to hit Polsatu
YouTube tvnpl
Agata Jaroszewska - 14 Kwietnia 2020

Andrzej Grabowski po latach wyznał prawdę na temat "Świata według Kiepskich". Widzowie będą zdruzgotani

"Świat według Kiepskich" jest serialem uwielbianym przez miliony Polaków. Każdy odcinek przyciąga przed telewizory tłumy, a perypetie bohaterów jak w soczewcie skupiają wszystkie problemy naszego społeczeństwa. Okraszone jest to dużą dozą dość prostego humoru, ale wydaje się, że to życie jest dla twórców największą inspiracją. Aktor wcielający się w główną postać, podzielił się pewną opinią.

"Świat według Kiepskich" towarzyszy polskiemu widzowi od wielu lat i nie zanosi się na to, aby miało się to skończyć. Do popkultury przedostały się niektóre z tekstów wypowiadanych przez bohaterów, a postacie na stałe zakorzeniły się w naszej świadomości.

Wiadomości Ministerstwa ZdrowiaNajgorszy początek dnia. Ministerstwo Zdrowia przekazało właśnie fatalne wiadomościCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich" to hit Polsatu

"Świat według Kiepskich" emitowany jest przez telewizję Polsat, która wykreowała wiele serialowych hitów. Żaden z nich nie posiada jednak chyba tak wielu barwnych postaci, które same w sobie mogłyby być bohaterami osobnych produkcji. Główną rolę w "Świecie według Kiepskich" gra Andrzej Grabowski, wciela się w on w tytułowego Kiepskiego i to jego życie stanowi dla nas niekończące się źródło śmiechu. Aktor podzielił się opinią, która nie wszystkim może się spodobać, jest mocno kontrowersyjna i może urazić wielu widzów.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

PiesKobieta rzuciła się na ratunek psu w rzece. Najgorsze odkryła dopiero po chwili, sytuacja byla dramatycznaCzytaj dalej

Został aktorem jednej roli

Andrzej Grabowski to znany aktor, który nie gra tylko w "Świecie według Kiepskich", posiada na swoim koncie role dużo bardziej ambitne i wymagające niż rola sąsiada we wyciągniętych kalesonach popijający piwo. Mimo to dla wielu Polaków nie jest nikim innym jak właśnie Ferdkiem, ta rola stała się dla niego przekleństwem, nie spodziewał się, że produkcja odniesie jakikolwiek sukces, bo zwyczajnie uważał ją za głupią.

- Kiedy dostałem scenariusz trzech odcinków pilotażowych 'Świata według Kiepskich', pomyślałem sobie «co za debilizm», przecież wstyd to grać! Ale że wówczas ciekawszych, dobrze płatnych propozycji nie było, to się zgodziłem - mówi w wywiadzie dla "SuperExpressu". To nie jedyne gorzkie słowa. jakimi się podzielił.

Dzisiaj grzeje:

1. Szumowski powiedział, jak mogą wyglądać tegoroczne wakacje. Dzieci będą załamane, rodzice wściekli

2. Kwarantanna w jednym z europejskich krajów została przedłużona. Znamy datę, w Polsce będzie podobnie?

Serial okazał się sporą pułapką

"Świat według Kiepskich" nie należy do ulubionych lub chociaż lubianych, produkcji Andrzeja Grabowskiego. Aktor gra tam od ponad 20 lat, a podjęta kiedyś decyzja wpłynęła na przebieg całej jego kariery.

- Myślałem, że zarobię parę groszy, bo byłem przekonany, że czegoś takiego nikt nie będzie chciał oglądać... i jakże się pomyliłem. Chwyciło, nakręciliśmy kolejnych dziesięć, potem związałem się umową na pięć, a później zrobiło się z tego 20 lat - gorzko kończy Andrzej Grabowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczyła chwila nieuwagi. 3-latek wsadził rękę do maszynki do mięsa
  2. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  3. Mały corgi zapłodnił husky'ego, efekt powala. Szczeniaki wyglądają przekomicznie
  4. Kolejny objaw koronawirusa. Jeśli Twoje usta zaczną się zmieniać, natychmiast idź do szpitala
  5. Wszyscy go uwielbiali, niestety przegrał z koronawirusem. Miał tylko 48 lat
  6. Od jutra duże zmiany. Lidl, Dino, Biedronka, Netto, Aldi, Kaufland, Carrefour będą pracować inaczej

Ciąża zdjęcie tuż po porodzieZrobili jej zdjęcie tuż po porodzie. Nie mieści się w głowie, wstrząsający widok tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

Źródło: Świat Seriali

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News