Uwielbiane seriale Polaków wstrzymane. Mamy listę, widzowie są oszołomieni

Uwielbiane seriale Polaków wstrzymane. Mamy listę, widzowie są oszołomieni

"Świat według Kiepskich" oraz wykreowani przez aktorów bohaterowie są tak charakterystycznie, że na stałe przeniknęli do świadomości Polaków. Któż nie zna Paździocha czy klasycznego tekstu Ferdka. Wielu fanów może być smutnych z powodu podjętej decyzji.

"Świat według Kiepskich" to jeden z szlagierów telewizji Polsat. Posiada wierne grono odbiorców, którzy z rozbawieniem śledzą losy bohaterów mieszkających w małej, zżytej komunie sąsiedzkiej. W związku z obecną sytuacją podjęto trudną decyzję.

Nie tylko "Świat według Kiepskich" trafił na celownik

"Świat według Kiepskich" to jeden z wielu seriali, nad którymi zawisły ciemne chmury. ATM Grupa to producent bardzo wielu znanych seriali polskich stacji telewizyjnych. Współpracuje ze wszystkimi liczącymi się firmami na rynku zaczynając od Polsatu i TVP1 oraz TVP2, poprzez HBO, TVPuls i Comedy Central, a kończąc na Discovery, TLC czy History. Kreuje on ponad 50 seriali oraz programów, które swoją emisję mają praktycznie codziennie. Wiele tytułów zostało zawieszonych, a więc nie będzie prowadzonych nagrań nowych odcinków między innymi do "Ojca Mateusza", "Pierwszej Miłości", "Echo Serca", "Lombard - życie pod zastaw" czy wspomnianego już wcześniej "Świata według Kiepskich".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Decyzja podyktowana dobrem ogółu

- W związku z pandemią koronawirusa obserwuje się narastające zakłócenia utrudniające lub uniemożliwiające bieżącą realizację w niemal wszystkich produkcjach - pisze w komunikacje ATM, po czym dodaje, że jest to decyzja własna lub nadawców o tym, iż wstrzymana zostaje realizacja wszystkich planów zdjęciowych do dnia 22 marca. Pandemia spowodowała, że już wcześniej grupa odnotowywała problemy chociażby z zakontraktowanym sprzętem potrzebnym do procesu produkcji. Trudnością okazał się także wynajem sal oraz studiów na potrzeby nagrywanych rzeczy, jednak priorytetem było dla ATM zdrowie oraz życie osób pracujących na planach filmowych. Ilość osób, które w jednym momencie przebywałaby ze sobą zwiększa możliwość zainfekowania koronawirusem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo

2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Nie tylko ATM zawiesza działalność

Wiele telewizji zdecydowało się na zrezygnowanie z obecności publiczności w studio w trakcie nagrywania programów. TVN24 nadaje bez gości w studio, a Polsat zdecydował się na zawieszenie swojej hitowej produkcji "Taniec z Gwiazdami" aż do jesieni. Także wielcy giganci świata seriali  jak na przykład Netflix reagują na epidemię i zawieszają praktycznie wszystkie zaplanowane plany zdjęciowe ze względu na troskę o zdrowie zarówno aktorów, jak i ekipy filmowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Nauczyciel szkoły podstawowej ma koronawirusa. Szkoła ostrzega rodziców
  4. Czy koronawirusem można zarazić się przez jedzenie? Najnowsze badania nie pozostawiają wątpliwości
  5. Karygodne zachowanie księdza. Agata nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła co robi
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: Świat seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News