Świat według Kiepskich, babka w młodości
youtube/ Polsat/
Weronika Wasiak - 12 Grudnia 2019

Wszyscy znają ją jako babkę z "Kiepskich". Mało kto wie, jak wyglądała w młodości, zdjęcie odbiera mowę

Babka z serialu "Świat według Kiepskich" jest doskonale znana chyba każdemu. Na próżno szukać osoby, która nie kojarzyłaby jej za uroczy uśmiech i charyzmę. Niewielu jednak wiedziało, jak wyglądała w czasach młodości.

"Świat według Kiepskich" regularnie oglądały, i wciąż oglądają, miliony widzów. Perypetie bohaterów za każdym razem bawią do łez, a emisja serialu przez tyle lat sprawiła, że Polacy doskonale zżyli się z każdą z postaci. Obserwowali, jak zmieniają się ich ulubieńcy, jednak wielu nie miało nawet pojęcia, jak grający je aktorzy wyglądali, zanim rozpoczęli pracę na planie.

GwałtPorwał ją, jak miała 11 lat i gwałcił. Rodziła mu dzieci, a rzeczy, które w tym czasie robiła jego żona nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Wszyscy znają ją jako babkę z serialu "Świat według Kiepskich". Niewielu wie, jak wyglądała w młodości

Serialowa Babka to jedna z głównych postaci, którą widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. Charyzmatyczna, zgryźliwa i żywiołowa - to bez wątpienia jej cechy rozpoznawcze. Krystyna Feldman przez lata pracowała na planie kultowego serialu Polsatu i choć miała już swoje lata, nie zamierzała schodzić ze sceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CiastoNieziemskie w smaku i bajecznie proste ciasta bez pieczenia na Boże NarodzenieCzytaj dalej

Do dnia śmierci cieszyła się tą samą niesłabnącą popularnością, a fani "Kiepskich" nie wyobrażali sobie odcinków bez niej. Niemal każdy był przekonany, że wie o niej dosłownie wszystko, jednak mało kto wiedział, jak wyglądała w młodości. Dopiero po jej odejściu niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy w nastoletnich latach cechował ją ten sam szczery uśmiech.

Feldman należała go kobiet, za którymi panowie nieustannie wodzili wzrokiem. Była piękna, miała niebywałą sylwetkę, zawsze uśmiechnięta z idealnie ułożonymi włosami. Co więcej, choć w późniejszych latach niewiele mogło na to wskazywać, zawsze odznaczała się skromnością i powściągliwością.

Dzisiaj grzeje:

1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Praca była dla niej najważniejsza, a nade wszystko ceniła sobie doświadczenie zdobyte zarówno mniejszymi, jak i większymi rolami. Aktorstwo było dla niej największą przyjemnością i to w nim chciała spełniać się od samego początku, co bez wątpienia jej się udało. Choć od jej śmierci minęło już 12 lat, jej osoba wciąż budzi spore poruszenie, a najwięksi fani często wspominają swoją ulubienicę.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

NoworodekNoworodek urodził się wyglądając jak lalka z porcelany. Widząc jak się zmieniła przez 5 lat, żuchwa opada do samej ziemiCzytaj dalej

Źródło: rmf fm

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News