Opadną wam szczęki. Mało kto wiedział, że Andrzej Grabowski ma znanego brata, to wielki gwiazdor!

Opadną wam szczęki. Mało kto wiedział, że Andrzej Grabowski ma znanego brata, to wielki gwiazdor! Źródło: youtube/tvnpl/

Aktor z serialu "Świat według Kiepskich", choć na temat żony i dzieci chętnie się wypowiada, niewiele mówi o pozostałych członkach swojej rodziny. Nic zatem dziwnego, że mało kto wiedział, iż Andrzej Grabowski ma znanego brata. Teraz jednak wszystko już wiadomo.

Gwiazdor "Świat według Kiepskich" nigdy nie chwalił się, że jego własny brat również jest związany z aktorstwem. Dzięki tym doniesieniom można z łatwością stwierdzić, że ta dziedzina jest szalenie lubiana wśród członków rodziny Grabowskiego. 

Kim jest bliski krewny gwiazdora z serialu "Świat według Kiepskich"? 

Andrzej Grabowski rzadko kiedy wypowiadał się na temat swojego starszego brata. Jego słowa można by policzyć na palcach jednej ręki, przez co mało kto wiedział, że Mikołaj Grabowski również jest znany w świecie aktorów. Mężczyzna ma obecnie 73 lata i wraz ze swoją małżonką Iwoną Bielską, mieszka w domu w Rudnie. Mikołaj jest zdecydowanie bardziej związany z aktorstwem w teatrze, niżeli w filmach cze serialach, tak jak jego młodszy bart. Mimo to, mieliśmy okazję zaobserwować go w takich produkcjach jak: "Stawka większa niż życie", "Kariera Nikosia Dyzmy" oraz "Trzeci oficer". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

73-latek w głównej mierze wiąże swoje życie z teatrem, bowiem jest on aktorem, reżyserem teatralnym, pedagogiem, a także profesorem sztuk teatralnych. Swoje studia ukończył w Krakowie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, co pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w tym, co kocha. Dzięki temu, już od wielu lat pojawia się na deskach teatru prezentując swój talent w najróżniejszych sztukach. 

Warto wspomnieć, że Mikołaj Grabowski może dzielić swoją pasję nie tylko z młodszym bratem czy jego córkami, ale również z małżonką, która podobnie jak ukochany, jest aktorką teatralną i filmową. Mężczyzna jest podobny do Andrzeja nie tylko w swoich zainteresowaniach, ale i w wyglądzie. Obaj wyglądają prawie jak bliźniacy i zapewne w młodości, niektórzy mieli problem by ich odróżnić. 

youtube/teatr_nowy_kraków_piotr_sieklucki/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  5. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  6. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News