Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb

Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb Źródło: Polsat

Najnowszy odcinek serialu "Świat według Kiepskich" naprawdę zaskoczy swoich fanów. Scenarzyści zdecydowali się na "uśmiercenie" głównego bohatera serialu.

"Świat według Kiepskich" emitowany jest na antenie Polsatu od 1999 roku. Mimo tak długiego czasu emisji sitcom wciąż ma wielu wiernych fanów, którzy przywiązali się do postaci oglądanych na ekranie. Dlatego też niemałe poruszenie wśród widzów wywołał odcinek nowej serii, w którym "uśmiercono" głównego bohatera.

"Świat według Kiepskich" zaskoczy widzów. Odważna decyzja scenarzystów

Ferdynand Kiepski jako główny bohater serialu komediowego jest postacią niejednoznaczną. Z jednej strony jest lubiany, z drugiej przejawia wiele cech, które trudno uznać za godne naśladowania. Ponadto wiecznie sprzecza się z sąsiadami - Marianem Paździochem i Arnoldem Boczkiem. Scenarzyści, pisząc scenariusz do jednego z odcinków, zadali sobie pytanie, jaka byłaby reakcja innych postaci, gdyby Ferdynand Kiepski umarł. Do wszystkiego dochodzi w wyjątkowo nietypowych okolicznościach.

Kazimierz Badura, jedna z serialowych postaci, to bezdomny, który jest przyjacielem głównego bohatera. Nagle okazuje się, że jest on światowej sławy lekarzem, który pracuje nad nieśmiertelnością. Nagle podejście innych mieszkańców słynnego osiedla wobec bezdomnego kompletnie się zmienia - zaczynają darzyć go wielkim szacunkiem i jednocześnie ganić Ferdynanda Kiepskiego za to, że nic w życiu nie osiągnął. Główny bohater serialu planuje odegrać się na swoich bliskich, pozorując swoją śmierć.

"Uśmiercenie" Ferdynanda Kiepskiego. O dziwo, fani są zachwyceni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ferdek udaje się do gabinetu doktora Kazimierza Badury, któremu zdradza trapiące go wątpliwości. Razem dochodzą do wniosku, że wybitne jednostki - takie jak Ferdynand Kiepski - docenia się dopiero po ich śmierci. Dlatego też dochodzi do upozorowania śmierci męża Halinki Kiepskiej. Odbywa się pogrzeb i stypa, podczas której bliscy rozpaczają nad śmiercią głównego bohatera.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Fani są zachwyceni nowym odcinkiem - na forum poświęconym serialowi, dominują pozytywne opinie na temat scenariusza i realizacji. Wielu z nich przyznaje, że ma on szanse, by stać się kultowym, co wcale nie jest tak łatwe przy tak wielkiej liczbie odcinków serialu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News