Gwiazdor "Kiepskich" podjął decyzję. Córki nie dały Grabowskiemu wyboru

Gwiazdor "Kiepskich" podjął decyzję. Córki nie dały Grabowskiemu wyboru Źródło: youtube.com/tvnpl

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" w końcu podjął męską decyzję. Nie da się ukryć, że wszyscy jego bliscy oraz znajomi na to czekali. Ogromny wpływ miały jego ukochane córki, które posunęły się nawet do szantażu. Grabowski znalazł się pod ścianą.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" stanęła ostatnio przed poważnym wyborem. Córki Andrzeja Grabowskiego postawiły sprawę jasno: wóz albo przewóz. Aktor nie miał wyjścia i przystał na propozycję, chociaż dla wielu była to jednak męska decyzja. W grę wchodziło zdrowie serialowego Ferdka.

"Świat według Kiepskich" nie pozwala mu zaczerpnąć oddechu

Andrzej Grabowski to wręcz człowiek renesansu. Realizuje się nie tylko na planie serialu "Świat według Kiepskich" - ostatnio sporo czasu zajęły mu zdjęcia do najnowszego filmu "Polityka" Patryka Vegi, którego premiera już we wrześniu. W tym roku Grabowski czynnie działał także w jury "Tańca z gwiazdami", ale w wakacje wcale nie ma wolnego. Praktycznie codziennie spędza czas w trasie.

Aktor występuje ze swoim autorskim programem oraz koncertuje, co powoduje, że ma zajęty każdy weekend wakacji. Nawet w tygodniu zdarzają się pojedyncze występy, które zdarza się, że bookowane są już zimą. Andrzej Grabowski przyzwyczaił się już do takiego stylu życia i niespecjalnie mu to przeszkadzało. Teraz córki kazały mu jednak wybierać: albo wakacje, albo więcej ich nie zobaczy.

Córki zmusiły Grabowskiego do wypoczynku. W końcu podjął decyzję

- Jechałem występować nad morze, to tam miałem dzień wolny i wtedy odpoczywałem. Podobnie było w górach, ale nie wyjeżdżałem na tygodniowy wypoczynek. W tym roku, po 15 latach, pierwszy raz polecę na zagraniczne wakacje i urlop z prawdziwego zdarzenia. Zamierzam wyłączyć telefon i mieć chwilę dla siebie - przyznaje Andrzej Grabowski, który już planuje, gdzie uda się spędzić wolne dni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zuzanna i Katarzyna były smutne, a potem wściekłe, kiedy nie miały nawet okazji na dłuższą rozmowę z tatą. Cierpiały na tym też jego wnuki. Ciągle słyszały, że celebryta jest w pracy lub że nie ma czasu, dlatego postanowiły coś zmienić. I zadbać przy okazji o zdrowie aktora, który ma już 67 lat i przyda mu się mały odpoczynek przed jesiennym maratonem pracy.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu

2. Kobiety z jednego rocznika dostaną 250 złotych więcej emerytury! Zobacz, czy jesteś na liście

- Zbuntowały się i zapowiedziały, że jeśli nie odpocznie, nie wyjedzie na urlop z prawdziwego zdarzenia, one przestaną go odwiedzać w domu pod Warszawą. Przemyślał sprawę i przyznał im rację - wyjaśnia osoba zaprzyjaźniona z Grabowskimi.

Ostatecznie gwiazdor nie miał wyboru, ale jego organizm z pewnością będzie mu wdzięczny za tę chwilę relaksu. 

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu