Piorunujące wiadomości dla widzów "Świata według Kiepskich". Polacy będą wściekli

Piorunujące wiadomości dla widzów "Świata według Kiepskich". Polacy będą wściekli Źródło: .

"Świat według Kiepskich" od lat gości na antenie telewizji Polsat. Kultowy serial na stałe wpisał się do ramówki stacji, a widzowie nie wyobrażają sobie, że mogłoby go tam zabraknąć.

"Świat według Kiepskich" gości na antenie stacji Polsat od ponad 20 lat. Przez ten czas widzowie zdążyli mocno zżyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Niedawno media obiegły niepokojące informacje dotyczące dalszych losów serialu. Fani kultowego serialu są wściekli, nie dają im wiary.

"Świat według Kiepskich" emitowany jest już od ponad 20 lat

Pierwszy odcinek kultowego serialu wyemitowano 16 marca 1999 roku, co oznacza, że serial już ponad 20 lat gości na antenie telewizji Polsat. Niedawno pojawiły się jednak bardzo niepokojące plotki dotyczące jego przyszłości. Media obiegły informacje, że stacja ma zamiar zrezygnować z emisji serialu. Fani nie chcą uwierzyć w te doniesienia, szczególnie, że jeden z aktorów poinformował o pracach, które trwają nad nowymi odcinkami we Wrocławiu.

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Świata seriali" nowy sezon "Świata według Kiepskich" ma mieć zupełnie nową odsłonę. Prace nad serialem mają przejąć nowi scenarzyści i reżyserzy, do obsady dołączyć ma wielu nowych aktorów. Wśród nich jest m.in. Sebastian Stankiewicz, który zagra Oskara - absztyfikanta Mariolki -  oraz Hanna Śleszyńska, która wcieli się w jego matkę. Niestety, wciąż nie wiadomo, czy do ekipy dołączy na planie Ryszard Kotys, wcielający się w rolę Mariana Paździocha. Starszy mężczyzna ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Niedawno wyznał, że cierpi na zaniki pamięci, ale praca pomaga mu oderwać się od problemów starości i daje ogromną radość.

- Zdarza się czasem na ulicy, że nie pamiętam, gdzie jestem i nie wiem, dokąd idę - przyznał aktor.

Media obiegły plotki, że "Świat według Kiepskich" zniknie z anteny Polsatu. Fani są zaniepokojeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć prace nad nowym sezonem podobno rozpoczęły się już dawno, do tej pory Polsat nie zdecydował się jednak na emisję nowych odcinków. To budzi niepokój wśród fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Relacja świadków tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej wyciska łzy. Smutne słowa, straszna sytuacja
2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Jeśli zdjęcia do nowych odcinków są w toku, widzowie prawdopodobnie mogą spodziewać się ich w ramówce już na wiosnę. Fani trzymają kciuki i czekają z niecierpliwością na kolejne przygody swoich ulubionych bohaterów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Poczuli brzydki zapach i zauważyli ciemną maź lejącą się po ścianach. Powód okazał się wstrząsający
  4. Gwiazdor disco polo uwięziony. Nie wiadomo, kiedy wróci do domu
  5. Ogromna, niespodziewana tragedia. Zmarł nagle, rodzina błaga o pomoc

źródło: Świat seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News