Gwiazda "Kiepskich" poruszająco o śmierci męża. "Nagle przestały dzwonić telefony"

Gwiazda "Kiepskich" poruszająco o śmierci męża. "Nagle przestały dzwonić telefony" Źródło: youtube.com/watch?v=gk6GnEVmcMk

"Świat według Kiepskich" od lat bawi miliony Polaków. Za uśmiechniętymi twarzami bohaterów sitcomu kryją historie życia prawdziwych ludzi - aktorów, którzy użyczają swoich wizerunków postaciom z ekranu. Nieraz koleje ich losów bywają wzruszające lub wręcz tragiczne.

"Świat według Kiepskich" to jedna z nielicznych krajowych produkcji rozpoznawanych niemal przez wszystkich rodaków. Wesołych mieszkańców wrocławskiej kamienicy spośród bohaterów innych seriali wyróżnia zaskakująca zdolność wywoływania uśmiechu. Niestety codzienność aktorów wcielających się w role popularnych "Kiepskich" bywa daleka od idyllicznej sielanki. Jedna z gwiazd sitcomu podzieliła się swoją prywatną tragedią. 

"Świat według Kiepskich" kontra szara codzienność

Problemy, których doświadczyła ulubienica polskich domów, potrafiłyby złamać niejedną osobę. Straciła pierwsze dziecko, potem męża. Powód śmierci męża był dla niej wyjątkowo trudnym sprawdzianem wytrzymałości. Joanna Kurowska podzieliła się swoimi osobistymi doświadczeniami, by umocnić swoich fanów, którzy na co dzień również zmagają się z przeciwnościami losu. Jej słowa to również podziękowanie dla córki, na którą mogła liczyć w najbardziej kryzysowych momentach.

- W ostatnim czasie byłyśmy sobie bardzo potrzebne, dlatego, że spotkało nas nieszczęście. Ta bliskość była niewymuszona. Bez niej nie byłoby życia. Zmarł mój mąż. Dziecko miało 12 lat i albo kobieta przekuje to na sukces i będzie silniejsza, albo wejdzie w depresję - opowiadała Kurowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Aktorka znalazła w sobie siłę, by walczyć z problemami. Nie chciała powielać ścieżki, którą podążał jej mąż przed odejściem z tego świata. Grzegorz Świątkiewicz popełnił samobójstwo po wielu latach depresji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Świata według Kiepskich" została sama

Chociaż Zosia, córka aktorki, była zaledwie nastolatką, gdy umarł jej ojciec, umiała podtrzymać na duchu przygnębioną matkę. Niestety większość znajomych gwiazdy nie umiała odnaleźć się w tej sytuacji. Być może uznali za taktowne pozostawienie jej sam na sam z żałobą - przynajmniej tak utrzymywali. Joanna Kurowska odebrała to za przyjacielską dezercję. Brakowało jej ramienia, by wypłakać emocje. 

- Kiedy umarł mój mąż, nagle przestały dzwonić telefony. Kiedy wyszłam z okresu żałobnego, to zapytałam, dlaczego nikt z moich znajomych nie dzwonił. Oni się po prostu bali. Bali się reakcji. I ja mam teraz taką prośbę, żeby się nie bać, bo takie osoby czekają na to. To jest bardzo ważne - podkreśliła rozczarowana zachowaniem bliskich Joanna Kurowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

"Świat według Kiepskich" od września wraca na antenę Polsatu. Nie wiadomo, czy aktorka ponownie wcieli się w rolę sympatycznej Grażyny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News