Świat według Kiepskich
screen youtube
Redaktor - 21 Kwietnia 2019

Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

"Świat według Kiepskich" to uwielbiany przez Polaków serial nadawany już od ponad 20 lat. Program wylansował kultowe już postaci, które weszły do polskiej popkultury. Wśród nich jest oczywiście odgrywany przez Dariusza Gnatowskiego Arnold Boczek. Rzeźnik z krwi i kości, który nigdy chudziną nie był. W ostatnim czasie jednak aktor go odgrywający zaczął chudnąć w zastraszającym tempie.

"Świat według Kiepskich" w połowie marca obchodził 20-lecie swojego istnienia. To właśnie w połowie marca 1999 roku po raz pierwszy wyemitowano ten serial na antenie telewizji Polsat. Odcinek "Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik" okazał się hitem ciepło przyjętym przez widzów, którzy domagali się więcej serialu.

W odpowiedzi na pozytywne głosy widzów powstała cała masa odcinków obrazujących perypetie mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy Ćwiartki 3/4. Dzięki temu mamy ich obecnie ponad 540 do wyboru. W trakcie istnienia i emisji serialu poznaliśmy masę bohaterów, jednak szczególnie trójka postaci budowała serial w największym stopniu. To Ferdek Kiepski, Marian Paździoch i Arnold Boczek. Ten ostatni ostatnio mocno zaskoczył fanów.

Młoda Pola RaksaPola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Świat Według Kiepskich bez Boczka jakiego znamy?

Arnold Boczek to słynny "grubas i erosoman", jak zwykł nazywać go Ferdek Kiepski. Odgrywana przez Dariusza Gnatowskiego postać już niebawem może pozostać tylko tym drugim. Fani bowiem donoszą o niesłychanie prędkim traceniu wagi przez słynnego rzeźnika.

Okazuje się, że Arnold Boczek nie jest już tak gruby, jak miało to miejsce we wcześniejszych odcinkach. Aktor praktycznie chudnie z epizodu na epizod, będąc już niemalże cieniem siebie. Fani zaczęli poważnie martwić się o bohatera, ponieważ w serialu nawet miały już miejsce żarty, że to sam Ferdynand Kiepski przerasta tuszą Arnolda Boczka. Miejsce mają nawet momenty, kiedy to Ferdek nie jest w stanie wcisnąć się w mniejsze ubrania Boczka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski i szokujące wizjeKrzysztof Jackowski miał zastanawiające polityczne wizje. Twierdzi, że wie kto wygra wybory, a kto zakończy karieręCzytaj dalej

To z powodu choroby

Jak się jednak okazuje szybka utrata wagi w przypadku Dariusza Gnatowskiego wywołana jest chorobą. Aktor ujawnił, że zmaga się z cukrzycą, o której przez dłuższy czas nie miał pojęcia. Choroba powoli go niszczyła do tego stopnia, że finalnie Gnatowski zagrożony był amputacją stopy.

Dzisiaj grzeje:

1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Obecnie Gnatowski odżywia się wedle wszelkich prawideł, które mają mu zapewnić jak najlepszą kondycję. Mocno wspierać w tym ma go żona, która jest weganką i dopilnowała już, by jej mąż schudł 25 kilogramów. Sprawiło to jednak, że aktor wygląda jak inny człowiek. Po obżartuchu z wcześniejszych odcinków Świata według Kiepskich pozostał jedynie cień.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

Nie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórNie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwórCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News