Będziecie zachwyceni! Dopiero teraz policja ujawniła niesamowitą tajemnicę nt. Halinki z "Kiepskich"

Będziecie zachwyceni! Dopiero teraz policja ujawniła niesamowitą tajemnicę nt. Halinki z "Kiepskich" Źródło: youtube/atm_grupa/

"Świat według Kiepskich" przyniósł jej ogromną popularność, jednak ostatnio wydarzyło się coś, co przysporzy jej jeszcze większą. Serialowa Halinka nigdy wcześniej nie mówiła o tym, czym zajmuje się poza pracą na planie. Policja wszystko nam zdradziła.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Podczas wywiadów zdecydowanie częściej odnosi się do kariery czy pracy na planie. Nic zatem dziwnego, że raczej mało kto wiedział o jej osobistych poczynaniach, które jak się okazuje, zasłużyły na specjalne wyróżnienie. Aktorka nie tylko może być z siebie dumna, ale przede wszystkim dała wspaniały przykład zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym. 

Policja ujawniła prawdę o Halince z serialu "Świat według Kiepskich" 

Zupełnie niedawno media obiegły informacje o niesamowitym wydarzeniu, które miało miejsce w Legnicy. Wysoko postawieni funkcjonariusze polskiej policji, szeroka publika, kamery, hymn i ona - Marzena Kipiel-Sztuka, serialowa Halinka Kiepska. To właśnie dla niej wszyscy zebrali się tego dnia, by wyrazić podziw, jakim ją darzą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja osobiście wręczyła aktorce Krzyż Niepodległości z Gwiazdą klasy I. Każdy zgromadzony zachował powagę podczas tak uroczystej chwili, ale równocześnie trudno było powstrzymać zachwyt. Sama gwiazda przyznała, że choć od wielu lat występuje publicznie, tym razem była naprawdę zdenerwowana, a trema wręcz nie opuszczała jej na krok.  

Nikt o tym nie wiedział. Aktorka jest w pełni oddaną kraju patriotką 

Wielu zapewne zastanawia się, czym Kipiel-Sztuka zasłużyła sobie na tak dumne odznaczenie. Okazuje się, że to wszystko za wybitne zasługi patriotyczne i działalność dla NSZZ Policjantów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Aktorka przez lata działała charytatywnie w wielu akcjach organizowanych przez związki zawodowe właśnie w Legnicy. Gwiazda chętnie udzielała się w wydarzeniach zorganizowanych dla najmłodszych, między innymi w konkursach teatralnych dla dzieci i młodzieży. Jak możemy się dowiedzieć, miały one nie tylko na celu bawić, ale również uczyć. Chodziło o edukowanie dorastających obywateli kraju o dopalaczach i innego rodzaju szkodliwych używkach. Ponadto, serialowa Halinka śpiewała podczas zbiórek pieniędzy dla wdów i sierot po policjantach. Z nutką żartu przyznała, że jeżeli jej rozpoznawalność "może pomóc i być wykorzystana w dobrym celu, to czemu nie". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"   

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News