Spadały na nią kolejne ciosy, jej słowa mogą doprowadzić do łez. Kipiel-Sztuka przeszła w życiu wiele dramatycznych wydarzeń

Spadały na nią kolejne ciosy, jej słowa mogą doprowadzić do łez. Kipiel-Sztuka przeszła w życiu wiele dramatycznych wydarzeń Źródło: East News Tomasz Zukowski

"Świat według Kiepskich" to popularny serial telewizji Polsat. Chociaż każdy odcinek zazwyczaj dostarcza nam sporo rozrywki i śmiechu, nie wiemy, że grający w nim aktorzy przeżyli wiele dramatycznych chwil w swoim prawdziwym życiu. Jedną z nich jest Marzena Kipiel-Sztuka. Kobieta doświadczyła kilku strasznych tragedii. Mimo to, wciąż potrafi zachować optymizm.

"Świat według Kiepskich" nie mógłby istnieć bez Halinki i Ferdka. Para szybko podbiła serca widzów telewizji Polsat. Ich małżeńskie sprzeczki wielokrotnie rozbawiły fanów. Szczególnie wtedy, gdy Ferdek do granic możliwości testuje cierpliwość swojej żony. Okazuje się, że Marzena Kipiel-Sztuka, która wciela się w rolę pani Kiepskiej, niejednokrotnie musiała być wytrzymała również w prywatnym życiu, które jej nie oszczędzało.

"Świat według Kiepskich" to serial, który wielu widzów pokochało bezgranicznie. Produkcja potrafi rozbawić swoich fanów do łez za sprawą przerysowanych postaci. Mało osób jednak wie, że aktorzy, którzy dostarczają im rozrywki, przeszli w życiu wiele trudnych chwil. Dotyczy to także Marzeny Kipiel-Sztuki, która doświadczyła wielu przykrości. Nie jeden człowiek nie mógłby się po nich podnieść.

Dramat aktorki, grającej w serialu "Świat według Kiepskich"

"Świat według Kiepski" nie byłby tym samym serialem bez Halinki - żony Ferdka Kiepskiego. Na co dzień jest uśmiechnięta i pogoda, chyba, że akurat mąż wyprowadzi ją z równowagi. Podobnie jest z Marzeną Kipiel-Sztuką, wcielającą się w jej postać. Aktorka zazwyczaj pojawia się z uśmiechem na twarzy, zawsze podczas wywiadów jest miła i kulturalna. Rzadko też narzeka, chociaż powodów mogłaby mieć wiele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Występująca w serialu "Świat według Kiepskich" Marzena Kipiel-Sztuka od lat jest samotna i żyje bez partnera. Kobieta przyznała, że ma jedynie przyjaciela, który czasem sprawdza, co u niej słychać, i z którym spotyka się od czasu do czasu. Aktorka nie wyklucza możliwości, że kiedyś pozna mężczyznę, który zawróci jej w głowie, póki co jednak pozostaje sama. Jednak nie zawsze tak było. Marzena Kipiel-Sztuka pochowała czterech mężów. Wiele osób załamało by się po czymś takim.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje, żałoba w TVP i Polsacie. Nie żyje Wojciech Strzeszewski

2. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" nie użala się nad swoim losem. Prowadzi spokojne życie ze swoim psem. Przyznała też, że mimo upływu lat, nie czuje się staro. Mimo dramatów, jakie doświadczyła, wciąż chce cieszyć się życiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Tata stracił syna w wypadku samochodowym. Rok później dostał paczkę, zawartość sprawiła, że nie mógł przestać płakać
  4. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  5. Kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Powalają niesamowitym smakiem i są o wiele zdrowsze od smażonych
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News