Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie

Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie Źródło: .

Świat według Kiepskich to serial, który zdobył serca Polaków w dużej mierze dzięki niesamowitym kreacjom aktorskim. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że gwiazda grająca Halinkę zmagała się ze straszną chorobą, która uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie.

Świat według Kiepskich rozkochał w sobie publiczność niebanalną fabułą, prostym humorem, a także niezwykłymi kreacjami aktorskimi. Mimo to nawet najwięksi fani produkcji Polsatu nie zdawali sobie sprawy z tego, że serialowa Halinka przez długie lata zmagała się z poważną chorobą, która uśmierca 3 miliony osób rocznie. 

Świat według Kiepskich to przede wszystkim postacie 

Świat według Kiepskich nie zyskałby takiej ogromnej popularności, gdyby nie charyzmatyczne postacie, które bawiły widzów w każdym odcinku. Trudno wyobrazić sobie Świat według Kiepskich bez Halinki brawurowo zagranej przez Marzenę Kipiel-Sztukę. 

Aktorka przez lata walczyła z niebezpieczną chorobą, która niestety dotyka sporą część społeczeństwa. Mało kto wiedział, że serialowa Halinka ma takie poważne problemy ze zdrowiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka wzięła się za swoje zdrowie 

Marzena Kipiel-Sztuka w pewnym okresie swojego życia przeżywała bardzo trudne chwile. Przez tragiczne wydarzenia związane z jej życiem rodzinnym zaniedbała swoje zdrowie i pogrążyła się w nałogu. Aktorka ma za sobą również epizod depresyjny. Przede wszystkim natomiast przez pewien czas musiała zmagać się z chorobą alkoholową, o czym fani dowiedzieli się dopiero po jakimś czasie. 

Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zdołała poradzić sobie z tym morderczym nałogiem. Według badań przeprowadzonych przez WHO, alkoholizm zabija rocznie nawet 3 miliony ludzi. Ta skala przeraża i pokazuje, jak poważny jest to problem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami

Aktorka po wygranej walce z uzależnieniem postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie. Zdecydowała się zmienić swoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu udało się jej zrzucić aż 15 kg. Zrezygnowała z węglowodanów i śmieciowego jedzenia, co natychmiastowo poprawiło samopoczucie celebrytki. Po rzuceniu alkoholu pozostał jej jeszcze tylko jeden nałóg, a mianowicie palenie papierosów. Marzena Kipiel-Sztuka zapowiada, że zamierza się uporać także z tym szkodliwym nawykiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

Źródło: Wirtualna Polska 

 

Następny artykuł