Ferdek z Kiepskich zmaga się z okrutną chorobą? Niepokojące doniesienia o Andrzeju Grabowskim, nie jest dobrze

Ferdek z Kiepskich zmaga się z okrutną chorobą? Niepokojące doniesienia o Andrzeju Grabowskim, nie jest dobrze Źródło: Facebook/Andrzej Grabowski

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" jest poważnie chory? Niepokojące doniesienia portali i prasy zwróciły uwagę fanów na osobę Andrzeja Grabowskiego, głównego bohatera komediowej produkcji ATM Spółka.

"Świat według Kiepskich" właśnie dzięki roli Andrzeja Grabowskiego jest serialem tak rozpoznawalnym w Polsce. Ferdynanda Kiepskiego, głównego bohatera produkcji, charakteryzuje dość proste podejście do życia. Jego sens egzystencji nie należy do zbyt skomplikowanych. Ferdek stara się jedynie o to, aby codziennie mieć co nalać do kieliszka, a także w miarę możliwości unikać rozmów ze swoją "wiecznie zrzędzącą żoną" Halinką.

Aby wcielać się w tę postać, trzeba, choćby po części, tak jak główny bohater, tryskać humorem w życiu osobistym. Tymczasem w życiu Andrzeja Grabowskiego nie dzieje się ostatnio najlepiej. Tabloidy podejrzewają u aktora poważną chorobę. Czy rzeczywiście obawy dziennikarzy są słuszne? Po tym niepokojącym wywiadzie można odnieść wrażenie, że jak najbardziej tak.

Gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" ma depresję?

Andrzej Grabowski powiedział ostatnio w dość tajemniczy i budzący uzasadniony niepokój fanów, że życie niejako straciło dla niego swój sens i smak, a przynajmniej tak można zinterpretować jego wypowiedź.

 - Człowiek budzi się i myśli: A po co mi to wszystko? Przecież kiedyś też się budziłem, może to był inny sufit, na ścianach nie było obrazów, ale byłem młody, życie miałem przed sobą. A teraz? - powiedział Andrzej Grabowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Depresja to bardzo poważna choroba i często rozpoczyna się od niewinnych stwierdzeń - takich, jak powyższe, którego autorem jest Andrzej Grabowski. Aktor pozornie ma bardzo udane życie. Ma kochające córki, jedna z nich wyszła za mąż za jednego z popularniejszych wokalistów w Polsce, a ponadto Grabowski wciąż realizuje się na ścieżce zawodowej. Niestety, jak wskazuje Radio ZET, aktorem mógł wstrząsnąć rozwód, który miał miejsce w 2018 roku. Miejmy jednak nadzieję, że stan psychiczny Andrzeja Grabowskiego to jednak tylko chwilowy dołek. W końcu zbliża się jesień, co może przyprawiać o zły humor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News