Wielki smutek. Z Ryszardem Kotysem jest bardzo słabo, Paździoch z „Kiepskich” w opłakanym stanie

Wielki smutek. Z Ryszardem Kotysem jest bardzo słabo, Paździoch z „Kiepskich” w opłakanym stanie Źródło: TRICOLORS East News

"Świat według Kiepskich" jest jednym z ulubionych seriali Polaków. Od wielu lat gości na antenie i niezmiennie notuje wysokie wyniki oglądalności. Wszystkie stworzone przez aktorów postacie w krzywym zwierciadle ukazują wady i przywary Polaków. Sąsiad Ferdynanda Kiepskiego to spełnienie najgorszych koszmarów wszystkich mieszkających w blokowiskach. Mało kto jednak wie, że aktor wcielający się w postać Paździocha boryka się z ogromnymi problemami. Zdradził jednak, dlaczego nie zdecydował się na zrezygnowanie z pracy na planie.

Ryszard Kotys od lat występuje w produkcji Polsatu, a serial "Świat według Kiepskich" wiele by stracił, gdyby zabrakło w nim Paździocha. Charakterystyczne powiedzenia oraz sąsiedzka wścibskość sprawiają, że jest on jedną z barwniejszych postaci stworzonych przez scenarzystów. Niestety sprawy w życiu prywatnym Ryszarda Kotysa nie przedstawiają się najlepiej.

Od lat współtworzy serial "Świat według Kiepskich", ale mało kto wie o jego problemach

"Świat według Kiepskich" pozwolił Ryszardowi Kotysowi na zdobycie ogromnej rozpoznawalności. Trudno znaleźć Polaka, który nie zna słynnego Paździocha. Aktor idealnie wczuwa się w rolę, a przygody jego postaci bawią do łez. Niestety udzielił ostatnio wywiadu, w którym zdradził niesamowicie przykre wiadomości. Słysząc jego relację, trudno opanować smutek, chyba nikt nie mógł myśleć, że z jego zdrowiem jest tak źle. Co prawda jakiś czas temu pojawiły się informacje, że jego udział w serialu "Świat według Kiepskich" może stanąć pod znakiem zapytania z racji silnego zapalenia płuc, jednak teraz problem wydaje się o poważniejszy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pamięć Ryszarda Kotysa mocno szwankuje

- Gubię się dosłownie wszędzie. Wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się w mieście... Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Gdy łapię się na tym, że nie wiem, gdzie jestem i dokąd idę, czuję potworny strach. Jestem po prostu przerażony - powiedział aktor znany z występów w serialu "Świat według Kiepskich". Aktor w wywiedzie dla Onetu zdradził jednak, jakie ma plany względem serialu. Wiadomości te ucieszą fanów jego postaci.

Dzisiaj grzeje: 1. W nocy media obiegła dobitna wiadomość. Dariusz Piontkowski przestał ukrywać prawdę, tysiące Polaków zawiodło się

2. Biedronka wycofuje popularny produkt. Najlepiej się go pozbyć ze swojego domu

  1. Lekarze przez wiele godzin walczyli o jego życie. Niestety, nie żyje Edmund Kamiński

Nie zamierza, jak na razie, odchodzić z serialu "Świat według Kiepskich"

Ryszard Kotys ma świadomość, że ząb czasu nikogo nie oszczędza. Od dawna doświadcza wielu problemów zdrowotnych i większość z nich jest ściśle związana z jego wiekiem. Jak sam przyznaje nie ma jednak zamiaru rezygnować z aktywności zawodowej.

- Praca pozwala mi zapomnieć o... starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko! - przyznał w trakcie wywiadu. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ryszardowi Kotysowi życzyć dużo zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandal, do sieci wyciekły kolejne nagrania par, które poniosło na wieży widokowej. Wszystko widać
  2. Trudne chwile Beaty Tyszkiewicz. Nie mogła się spodziewać, że tak się skończy
  3. Jest oficjalne rozporządzenie. Niestety, wiele zakazów dotyczy całej Polski, nie tylko 19 powiatów
  4. Po 34 latach dowiedziała się, że Maciej nie jest jej synem. Prawda wyszła na jaw przez przypadek, finał zwala z nóg
  5. Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" nie może się otrząsnąć. Gdy dotarła do niej dramatyczna wiadomość, była wzburzona

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News