Nikt nie wiedział. Uwielbiany aktor Kiepskich miał wylew krwi, stracił wzrok

Nikt nie wiedział. Uwielbiany aktor Kiepskich miał wylew krwi, stracił wzrok Źródło: screen/YouTube

Aktor grający w serialu "Świat według Kiepskich" miał wylew krwi. Nikt nie wiedział, że aktor stracił wzrok. Ostatnie miesiące to dla niego prawdziwe piekło.

Podczas ostatnich miesięcy aktor serialu "Świat według Kiepskich" przeżył prawdziwą tragedię. Fani dopiero niedawno dowiedzieli się o jego kiepskim stanie zdrowia. Gwiazda była przerażona.

Występujący w serialu "Świat według Kiepskich" aktor, Mariusz Czajka, ostatnio przeszedł bardzo poważny zabieg. Mężczyzna niespodziewanie dostał wylewu krwi do oka. Następstwa były przerażające - artysta stracił wzrok. Zaczęła się walka z czasem i szaleńcze poszukiwania najlepszych specjalistów, by jeszcze kiedyś mógł widzieć.

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" mógł już nigdy nie odzyskać wzroku

Występujący w serialu "Świat według Kiepskich" Mariusz Czajka jeszcze do niedawna zajmował się swoją ciężko chorą matką. Kobieta wymagała leczenia oraz szczególnej opieki. Zaraz po rodzinnym dramacie aktor sam stanął przed bardzo dużym problemem zdrowotnym. Kariera oraz dotychczasowe życie mężczyzny stanęły pod znakiem zapytania. Mógł stracić nie tylko swoją pracę, ale również zdolność do samodzielnego funkcjonowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ostatnich miesiącach gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" nagle dostała poważnego wylewu krwi do prawego oka. Po chwili aktor wpadł w przerażenie, ponieważ na skutek wylewu stracił wzrok. Chociaż bardzo się bał, zaczął szukać najlepszych okulistów, którzy mogliby dać mu szansę na odzyskanie zmysłu. Mężczyzna wiedział, że czas jest bardzo ważny.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Na szczęście grający w serialu "Świat według Kiepskich" aktor trafił na jedną z najlepszych okulistek, która uratowała jego wzrok. Poddała Mariusza Czajkę zabiegowi laserem, dzięki czemu artysta znów widzi i może bez żadnych problemów pojawić się na planie. Czajka dogrywał role w takich serialach jak "Świat według Kiepskich" oraz "Pensjonat nad rozlewiskiem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Magda Narożna pokazała w internecie wymowne zdjęcie. Fani przecierają oczy ze zdumienia
  4. Kobieta przez lata cierpiała z powodu rzadkiej choroby. Z dziąseł wyrastają jej włosy, widok tylko do odważnych [ZDJĘCIE]
  5. Niewiarygodne, co uczniowie pokazali na swoje studniówce. Ciężko oderwać oczy od ich tańca

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News