Smutne doniesienia o serialowym Paździochu. Ciężka choroba nie odpuszcza, niknie w oczach

Smutne doniesienia o serialowym Paździochu. Ciężka choroba nie odpuszcza, niknie w oczach Źródło: YouTube / ATM Grupa

Świat według Kiepskich bez Ryszarda Kotysa zdecydowanie nie byłby takim samym hitem. Chociaż aktor nie zamierza kończyć współpracy z twórcami serii, przyznaje, że z jego zdrowiem jest coraz gorzej. Choroba zdaje się bowiem nie odpuszczać.

Świat według Kiepskich uczynił z Ryszarda Kotysa jednego z najbardziej znanych polskich aktorów, chociaż ten miał już na koncie bardzo wiele ról. W ostatnim czasie media obiegły wieści, według których artysta miał jednak zrezygnować z występów w serialu ze względu na stan zdrowia. Jak plotkowano, rzekomo z tego właśnie powodu wprowadzono do serii postać syna Mariana Paździocha. Doniesienia te okazały się nieprawdziwe.

Świat według Kiepskich bez Ryszarda Kotysa?

- W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha, dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa - przekazali przedstawiciele Polsatu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie zmienia to jednak faktu, iż sam Kotys przyznawał, że z jego zdrowiem nie jest niestety najlepiej. Aktor ma już 87 lat, a w zeszłym roku zmagał się z poważnym zapaleniem płuc. Jak powiedział w rozmowie z mediami, z czasem zaczyna już wyglądać coraz gorzej, a na co dzień pomagać musi mu opiekunka.

Ryszard Kotys wciąż walczy z chorobą 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Karambol na autostradzie, 5 osób nie żyje, 60 jest rannych, w tym małe dzieci. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

W niedawnym wywiadzie dla "Rewii" Kotys wyznał, że ma poważne problemy z pamięcią oraz orientacją w terenie. Nie ukrywał, iż czasami dolegliwości te znacznie go przerastają. 

- Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład, wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - ujawnił uwielbiany przez widzów aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News