"Świat według Kiepskich" bez Andrzeja Grabowskiego?! Widzowie zadrżeli po najnowszych doniesieniach zza kulis

"Świat według Kiepskich" bez Andrzeja Grabowskiego?! Widzowie zadrżeli po najnowszych doniesieniach zza kulis Źródło: .

Świat według Kiepskich będzie kręcone dalej bez jednej z ulubionych postaci? Jak się okazuje, w produkcji komediowego przeboju telewizji Polsat, zajdą wielkie zmiany. Te doniesienia zza kulis mogą zaniepokoić wielu fanów perypetii mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4.

Świat według Kiepskich przez lata był prawdziwym hitem telewizji Polsat. Widzowie zaśmiewali się do łez, widząc tę karykaturę typowej polskiej rodziny, w której prym wiodły postacie Ferdka, Mariana Paździocha i Boczka. Jak się okazuje, żaden z tych artystów może nie pojawić się więcej w sitcomie. Polsat rzekomo myśli o gruntownym odświeżeniu serialu i pożegnaniu się z kultowymi postaciami.

Świat według Kiepskich bez Ferdka i Paździocha? Smutne doniesienia zza kulis produkcji

Emisja ostatniego sezonu "Świata według Kiepskich" była bardzo rozczarowująca dla kierownictwa telewizji Polsat. Jak się bowiem okazuje, z roku na rok serial ogląda coraz mniej widzów, a ze względu na słaby stan zdrowia Ryszarda Kotysa, kultowa postać Paździocha stała się czysto epizodyczna. Jak się okazuje, rzekomo nikt z aktorów występujących w sitcomie nie może mieć gwarancji tego, że pojawi się w kolejnym sezonie serialu, a przynajmniej na to wskazują nieoficjalne doniesienia z planu.

Według słów jednej z osób z ekipy produkcyjnej, seria dostanie nowego reżysera, scenarzystów, a już teraz myśli się nad nową obsadą. Możliwe więc, że po ponad 20 latach pracy w telewizji Polsat Andrzej Grabowski starci pracę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki będzie los "Kiepskich"?

O ile nie wiemy, czy do tak daleko idących zmian kadrowych rzeczywiście dojdzie, możemy mieć przypuszczenia, że coś jest na rzeczy. Widzowie często narzekają na poziom nowych odcinków, zarzucając im brak śmieszności. Możliwe więc, że młodsi aktorzy dostaną szansę wcielenia się w buty kultowych postaci i już niebawem będziemy świadkami niemałej rewolucji. Te informacje są jednak niepotwierdzone i opierają się na nieoficjalnych doniesieniach, a sama stacja jak na razie głośno chwali serial i jego realizację.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Wiele osób drwiło przed laty z tego serialu, a teraz jest to kultowa produkcja - mówiła w trakcie 20 urodzin sitcomu dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykre
  5. OGROMNA grzywna za wycięcie drzewa na własnej posesji. Nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News