Wszystko przez "Świat według Kiepskich". Grabowski już nie ukrywa, jakie sytuacje go przerażają

Wszystko przez "Świat według Kiepskich". Grabowski już nie ukrywa, jakie sytuacje go przerażają Źródło: Polsat

Świat według Kiepskich sprawił, że Andrzej Grabowski stał się znany każdemu Polakowi. Znany aktor opowiada o sytuacjach, które po latach wciąż go denerwują. Okazuje się, że jest ich niemało.

Świat według Kiepskich do dziś jest jednym z ulubionych seriali komediowych Polaków. Aktorzy występujący w nim od samego początku dziś mogą cieszyć się ogromną popularnością. Jeden z głównych bohaterów postanowił odnieść się do wielkiego sukcesu sitcomu emitowanego na Polsacie i opowiedzieć o tym, jak jego rozpoznawalność przekłada się na życie codzienne.

Andrzej Grabowski opowiedział w wywiadzie o sytuacjach, które wywołują u niego spory dyskomfort. Aktor od zawsze sprawiał wrażenie bardzo zdystansowanego w stosunku do otaczającego go świata, choć okazuje się, że w istocie on również musi zmagać się z gorszą stroną popularności. Rozmowa z aktorem cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony internautów, którzy nie wiedzieli o jego problemie.

Świat według Kiepskich dał wielu aktorom popularność

W rolę Ferdka Kiepskiego już od wielu lat wciela się Andrzej Grabowski. Jak przyznaje sam aktor, Świat według Kiepskich znacząco wpłynął na jego popularność. Od wielu lat jest on jednym z najpopularniejszych mężczyzn kojarzonych z telewizją Polsat, dzięki czemu ludzie pokazują go palcem nawet podczas wyjścia na zakupy. Nie chodzi o negatywny kontekst sytuacji, choć bywa to uciążliwe.

Sam aktor został zapytany, czy może wyjść na plażę w trakcie wakacji i uniknąć kontaktu z ludźmi. Błyskawicznie odparł, że nie ma na to szans, choć oczywiście zupełnie nikt mu tego nie zabrania. Wszystko przez grę w znanym serialu.

Dzisiaj grzeje: 1. Intymne nagranie Krupy z wielkim brzuchem dla męża trafiło do sieci. Pies wygląda na zdziwionego
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

- Zabronić nie zabroni. Ale to jest tak, jak z moimi wyjściami do kościoła. Kończy się na tym, że nikt nie patrzy na księdza, tylko wszyscy na mnie. "O, Ferdek przeżegnał się! O, teraz klęknął" - mówi Andrzej Grabowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor dodał, że przerażają go sytuacje, gdy nie może nawet wyjść do kina z rodziną, bo słyszy szepty zachwyconych fanów. Z pewnością jest to dla niego negatywny aspekt pracy nad znanym serialem Polsatu.

NAJLEPSZE NEWSY DNIA:

  1. Żona gwiazdora TVN ZMIAŻDŻONA przez internautów. Wszystko przez jedno zdanie
  2. Kobieta dzień przed ślubem dowiedziała się, że narzeczony ją zdradza. Przed ołtarzem zgotowała mu piekło przy całym kościele
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli

źródło: WP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu