Serialowa Halinka Kiepska musiała ujawnić prawdę. Ciężka choroba mogła ją zaprowadzić do grobu

Serialowa Halinka Kiepska musiała ujawnić prawdę. Ciężka choroba mogła ją zaprowadzić do grobu Źródło: screen/IplaTV

Znana z serialu "Świat według Kiepskich" Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli słynnej Halinki, miała poważne problemy. Przez chorobę wręcz otarła się o śmierć.

Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" to postać niemalże kultowa. Niestety, odgrywająca ją aktorka, choć nie daje tego po sobie poznać, miała w życiu prywatnym poważne kłopoty. W pewnym momencie było z nią tak źle, że mogła nawet umrzeć.

Halinka z serialu "Świat według Kiepskich" otarła się o śmierć

Przed laty głośno zrobiło się o aferze, w której brała udział Marzena Kipiel-Sztuka. Gdy chciała wejść na pokład samolotu, nie została wpuszczona, gdyż obsługa lotniska stwierdziła, że była kompletnie pijana, co dyskwalifikowało ją w kontekście wejścia na pokład samolotu. Co prawda wcześniej pojawiały się spekulacje, że ma problemy z alkoholem, ale to wydarzenie niestety potwierdziło te przypuszczenia.

Ponadto wykańczały ją także papierosy. Różni ludzie reagują na wyroby tytoniowe - niektórzy dożywają sędziwego wieku, przez całe życie nie odmawiając sobie "fajka", a inni potrafią bardzo szybko odczuć destrukcyjne skutki palenia papierosów. Serialowa Halinka była w tej drugiej grupie. Przez pewien czas miała problemy z oddychaniem, co mogło zagrażać nawet jej życiu.

- Bez papierosów to ja nie zasnęłam. Chleba mogło nie być, ale fajki musiały być. Ja papierosów nie paliłam, ja je zjadałam i to jeden za drugim - mówiła niegdyś w wywiadzie.

Kipiel-Sztuka z serialu "Świat według Kiepskich" miała kłopoty w małżeństwie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto aktorka miała poważne kłopoty ze swoim mężem, od którego uciekła. Jej partner potem sam zupełnie szczerze przyznał, że powodem ucieczki był fakt, że ją pobił. Ostatecznie Przemysław Buksakowski w 2009 roku zmarł, a Kipiel-Sztuka od tego czasu pozostaje singielką. Pomagają jej jednak zwierzęta, którymi się opiekuje.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje znany, polski muzyk

- Najstarsza, ale najkrócej przebywająca ze mną jest - Stanisława, przysposobiona żółwica stepowa, więc nie żyje w terrarium. Ma swój podeścik ze styropianu i wędruje po całym mieszkaniu. Pies - Dożyca niemiecka Genowefa i 17- letni kot Wacław na początku byli bardzo Stasią zainteresowani, ale nie odgradzałam ich od siebie, więc szybko im przeszło i teraz współżyją w harmonii. Wacław podróżuje ze mną najdłużej. Genię wzięłam po tym, jak musieliśmy uśpić poprzedniego psa Lusię- chorą na raka trzustki - mówiła w wywiadzie dla portalu Świat Tessy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News