Screen z serialu "Świat według Kiepskich"/ipla.tv
"Świat według Kiepskich" Marzena Kipiel-Sztuka
Irmina Jach - 4 Grudnia 2020

Wstrząsające doniesienia, Marzena Kipiel-Sztuka drży o przyszłość. Fani zamarli

"Świat według Kiepskich" nie mógłby istnieć bez postaci Halinki, żony Ferdka. Marzena Kipiel-Sztuka, podobnie jak jej serialowa postać, zmaga się niestety z poważnymi problemami natury finansowej. Ostatnio wyznała, że drży o przyszłość, gdyż już teraz nie ma za co żyć. Fani nie wierzą własnym uszom.

Marzena Kipiel-Sztuka, która zasłynęła dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich", jest na skraju bankructwa, musi liczyć każdy grosz. W ostatniej rozmowie z portalem Fakt zdecydowała się na szczere wyznanie. Pandemia koronawirusa zrujnowała jej życie.

Mamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejMamy potwierdzenie, już 7 grudnia ruszy wielka blokada. Dwa dni później będzie jeszcze gorzejCzytaj dalej

Halinka ze "Świata według Kiepskich" jest bankrutką

- Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć - zwierzyła się Marzena Kipiel-Sztuka, dołączając tym samym do grona gwiazd, które przyznały się do trudnej sytuacji materialnej.

Zobacz także: Największy rywal Kamila Stocha jest ciężko chory

Aktorka po raz ostatni pojawiła się w pracy 8 marca. Kilka dni później rząd zdecydował o odwołaniu wszystkich imprez kulturalnych, a producenci serialu "Świat według Kiepskich" zawiesili prace na planie zdjęciowym. Sytuacja być może ulegnie poprawie w najbliższych tygodniach.

- Po nowym roku wchodzimy na plan "Kiepskich", więc powinno być wtedy lepiej, bo znowu coś zarobię - wyraziła nadzieję gwiazda.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

Niestety, tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla Marzeny Kipiel-Sztuki wyjątkowo trudnym czasem. Uroczysta wieczerza z dwunastoma daniami na stole pozostanie w sferze marzeń.

Zobacz także: Wstrząsające, Bartłomiej Topa mówi o chorobie. Jego wygląd doprowadza do łez

- Nie mam pieniędzy, żeby wyprawiać nie wiadomo jakie święta. To trudny rok. Na szczęście z ostatnich pieniędzy zrobiłam zapasy karmy dla mojego psa Gienka. On jest ze mną na dobre i na złe - wyznała Marzena Kipiel-Sztuka.

Aktorka nie kryje, że obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju ją przeraża. Boi się, że poniesie nie tylko straty finansowe, ale także podupadnie na zdrowiu. Niedawno zwierzała się, że przed zarażeniem chroni ją ostrożność i zdrowa dieta. Niestety, brak gotówki może zburzyć zbilansowany jadłospis artystki.

Teksty wybrane dla Ciebie:

To nie pierwszy dramat w życiu gwiazdy serialu "Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka od wielu lat żyje samotnie, sprawując opiekę nad ukochanym psem. Pochowała już czterech mężów, lecz mimo to usiłuje cieszyć się życiem.

Zdawaliście sobie sprawę z tego, że aktorka zmaga się z tak poważnymi problemami?

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News