Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany

Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany Źródło: Player TVN

Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" zdecydował się w końcu powiedzieć prawdę. Dziennikarze przez długi czas zabiegali, aby poznać tę tajemnicę. Chodzi o życie prywatne Andrzeja Grabowskiego.

Aktor serialu "Świat według Kiepskich" został zapytany o pewną rzecz dotyczącą życia prywatnego. Przyznał się, co takiego wpłynęło na jego relacje z żonami.

Gwiazdor "Świat według Kiepskich" z przykrością wyznał, dlaczego rozpadło się jego pierwsze małżeństwo

Andrzej Grabowski nie jest celebrytą, któremu do końca udało się życie prywatne. Aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była aktorka Anna Tomaszewska, z którą ma dwie córki - Katarzynę i Zuzannę. Drugie małżeństwo z charakteryzatorką filmową Anitą Kruszewską rozpadło się w 2018 roku. Z tego związki nie narodziło się żadne dziecko. Aktor uwielbia swoją pracę, często przebywa w teatrach, na planach filmowych lub różnych galach. Przez wielu postrzegany jest jako pracoholik.

Czołowa gwiazda serialu "Świat według Kiepskich" została zapytana, czy przez zamiłowanie, hobby i zawód coś w jego życiu ucierpiało.

- Pewnie, że ucierpiało. Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez tę pracę - wyznał szczerze Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski marzył o czymś kompletnie innym. Pokazał duszę romantyka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na tym intymne wyznania aktora się nie zakończyły.

- Każdy, kto przeżył tyle lat, ma bagaż. Ale jeżeli pani zapytałaby, czy chciałbym mieć taki, to prawdopodobnie wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja ją kocham. Ale mnie się to nie udało - opowiadał Andrzej Grabowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Andrzej Grabowski w marcu będzie obchodzić swoje 68. urodziny. Kiedy został zapytany przez dziennikarkę, czy ma zamiar jeszcze kiedykolwiek się ożenić, jeśli uda mu się znaleźć tę jedyną, wyznał:

- Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem - na pewno umrę i to mogę pani obiecać. 

Aktor nie jest pełen nadziei i optymizmu dotyczących życia prywatnego. Po dwóch rozwodach każdy ma prawo czuć się zawiedziony i zrezygnowany. Pozostaje trzymać kciuki, aby Andrzej Grabowski czuł się spełniony w każdej dziedzinie swojego życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje 19-letnia Alicja. Była podopieczną Kliniki Budzik
  2. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News