Żona Waldusia z "Kiepskich" przerwała milczenie. Powiedziała, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, fani nie dowierzają

Żona Waldusia z "Kiepskich" przerwała milczenie. Powiedziała, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami, fani nie dowierzają Źródło: TRICOLORS East News

"Świat według Kiepskich" sprawił, że Bartosz Żukowski zyskał ogromną rozpoznawalność. Niestety pomimo sukcesu zawodowego w życiu prywatnym nie miał już tak dużo szczęścia i od kilku lat media są świadkami wyjątkowo trudnego rozwodu aktora z żoną. Kobieta zdecydowała się przerwać milczenie.

"Świat według Kiepskich" to prawdziwy hit Polsatu, który od lat jest ulubionym serialem Polaków. Groteskowe przygody mieszkańców anonimowego bloku zagwarantowały stały dochód wielu aktorom. Prywatna sytuacja grającego Waldusia Bartosza Żukowskiego nie przedstawia się najlepiej, a rewelacje ujawnione przez jego żonę sprawiają, że może on stracić sympatię widzów.

"Świat według Kiepskich" nie zagwarantował mu sukcesu w miłości

"Świat według Kiepskich" mógł być dla Bartosza Żukowskiego trampoliną do wielkiej kariery aktorskiej, jednak nie skorzystał on z tej szansy i chyba nikt nie kojarzy jego innych ról. W życiu prywatnym również nie odniósł największych sukcesów, jego małżeństwo niedługo przejdzie do historii, lecz nie jest to łatwy proces. Od 5 lat w sądzie trwa sprawa rozwodowa Żukowskiego wraz z jego żoną, a małżonkowie nijak nie potrafią dojść do porozumienia. Jego była ukochana ma już dość ciągłej walki i postanowiła wypowiedzieć się na temat realiów jej życia ze znanym ze "Świata według Kiepskich" aktorem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W gazecie pojawiły się szczegóły ich relacji

Sam Bartosz Żukowski w żaden sposób nie skomentował wiadomości jakie pojawiły się na łamach magazynu "Twoje Imperium", a brak stanowiska aktora w tej sprawie daje do myślenia i jedynie podsyca plotki na temat jego oraz związku z żoną.

- Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników - Pomponik cytuje fragment artykułu "Twojego Imperium" dotyczącego rewelacji na temat serialowego Waldusia.

Dzisiaj grzeje: 1.Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Chcą ogłosić "koniec pandemii". 10 lipca przejdą przez Warszawę

Ich rozwód nie należy do najłatwiejszych

"Świat według Kiepskich" emitowany przez Polsat sprawił, że Bartosz Żukowski znalazł się na świeczniku, lecz teraz bardziej niż komentarze na temat jego gry aktorskiej częściej mówi się o jego trudnym charakterze. Żona Ewa Coll nie ukrywa swojej nadziei, że po 5 latach niedługo będzie mogła cieszyć się rozwodem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chcesz jak najszybciej ukisicić ogórki? Mamy niezawodny i błyskawiczny sposób
  2. Agnieszka Radwańska już urodziła? Jej siostra opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia najmniejszych wątpliwości
  3. Więzili bratową w piwnicy, zrobili jej nieludzkie rzeczy. Szczegóły wywołują ciarki, właśnie usłyszeli wyrok
  4. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  5. Przerażająca tragedia, 31-latek nie miał żadnych szans. Teraz służby ostrzegają innych Polaków
  6. Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Upublicznił jej dramatyczną wiadomość, nie jest dobrze

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News