Z ostatniej chwili: Nagły zwrot ws. stanu zdrowia Ryszarda Kotysa! Oficjalny komentarz producentów zmienia wszystko

Z ostatniej chwili: Nagły zwrot ws. stanu zdrowia Ryszarda Kotysa! Oficjalny komentarz producentów zmienia wszystko Źródło: YouTube - tvpolsatinfoTV

Świat według Kiepskich miał stracić swoją wielką gwiazdę. Stan zdrowia Ryszarda Kotysa miał być bardzo poważny. Teraz ukazał się oficjalny komentarz producentów, który zmienił wszystko o 180 stopni.

Świat według Kiepskich wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów z całej Polski. Mieszkańcy naszego kraju oglądają znany serial już od niemal 20 lat, dzięki czemu każdy z aktorów występujących w produkcji Polsatu może cieszyć się wielką sławą. Ostatnio jednak pojawiły się wiadomości, że przygoda jednego z nich z serialem może dobiec końca, co wywołało wielki smutek fanów.

Teraz jednak pojawiło się najnowsze oświadczenie producentów serialu, które zmienia całą sytuację. W końcu pojawiły się pozytywne informacje dla tych, którzy obawiali się, że serial Świat według Kiepskich straci postać Mariana Paździocha, legendarnego sąsiada rodziny Kiepskich, w którego od lat wcielał się Ryszard Kotys. Sytuacja dotyczy kluczowej kwestii, którą jest zdrowia aktora.

Świat według Kiepskich przyniósł mu wielką sławę

Ryszard Kotys odgrywał rolę serialowego Mariana Paździocha od samego początku emisji serialu. Fani bardzo polubili postać starszego mieszkańca bloku przy ulicy Ćwiartki 3/4, który angażował się w życiowe problemy rodziny Kiepskich. Niektórzy twierdzili wręcz, że bez Kotysa serial Świat według Kiepskich nie byłby taki sam i jego dalsze nagrywanie nie ma sensu.

Okazuje się jednak, że ze stanem zdrowia aktora wcale nie jest tak źle. Producenci serialu postanowili wydać komunikat, w którym jednoznacznie odnieśli się do sensacyjnych informacji.

Świat według Kiepskich z pewnością doczeka się kontynuacji

- W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami na temat Pana Ryszarda Kotysa pragniemy poinformować, że aktor wcielający się w rolę Mariana Paździocha nie żegna się z serialem "Świat według Kiepskich". Pan Ryszard Kotys jest w bardzo dobrej formie. Sławomir Szcześciak, który w serialu gra Janusza Paździocha - syna Mariana Paździocha dołączył do ekipy już w ubiegłym sezonie, aby wzbogacić obsadę, a nie zastąpić Pana Ryszarda Kotysa - czytamy w oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się dowiedzieliśmy, ruszyły już nagrania do nowego sezonu. Z wiadomości przekazanych przez producentów wynika, że nie zabraknie w nim również Ryszarda Kotysa, który wciąż ma być aktywnym członkiem obsady.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News