screen/Ipla.tv/Świat według Kiepskich
Mateusz Nieścierowicz - 3 Czerwca 2019

Boczek z Kiepskich: "Nic mnie w życiu nie kręci tak jak żarcie. Robię to co lubię i g*wno komu co do tego"

"Świat według Kiepskich" to uwielbiana produkcja widzów Polsatu. Nic dziwnego - nie brakuje tam dobrego humoru, a także charakterystycznych postaci, które są cytowane przez wiele osób. Arnold Boczek to jeden z bohaterów, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzisiaj jego postać jest przywoływana przez osoby, które kochają jedzenie i nie chcą przechodzić na dietę. Boczek pokazuje w jaki sposób postępować z ludźmi, którzy drwią sobie z naszej nadwagi i naszej pasji.

"Świat według Kiepskich" dzięki trójce bohaterów - Ferdkowi, Boczkowi i Paździochowi - to dzisiaj kultowy serial, którego cytaty chętnie powtarza młodzież, ale nierzadko także dorośli. W jednym z odcinków Boczek wypowiedział kultowe słowa, które dzisiaj są wręcz hymnem ludzi otyłych i z nadwagą. Pomagają im pozbyć się kompleksów, a także z radością informować innych o swojej pasji, którą jest po prostu jedzenie.

Wojciech Jaruzelski zmarł 5 lat temuMinęło ponad 5 lat od śmierci Wojciecha Jaruzelskiego. Aż trudno uwierzyć, jak wygląda jego grób po tym czasieCzytaj dalej

"Świat według Kiepskich" dzięki cytatom Boczka stał się kultową produkcją. Arnold swoją wypowiedzią "trafił w dziesiątkę"?

Arnold Boczek to bohater, który uwielbia jeść. To widać na pierwszy rzut oka. Obwód jego pasa niejednokrotnie był obiektem drwin innych postaci "Świata według Kiepskich". Zarówno Ferdek, jak i Paździoch często nazywali go "grubym erotomanem", bo poza miłością do jedzenia Boczek jest także miłośnikiem świerszczyków.

Boczek w każdym odcinku potrafi rzucić kilkoma sentencjami, które zapadają w pamięć widzom. Tym razem zdradził swoje motto, które od dawna mu przyświeca. Dowiedzieliśmy się, dlaczego uwielbiany przez widzów bohater uwielbia jeść.

- Nic mnie w życiu nie kręci, jak żarcie. Robię to, co lubię, i gówno komu, co do tego - wykrzyczał w jednym z odcinków, po czym odwrócił się i trzasnął drzwiami. Z sytuacji zrobiono mem, który stał się bardzo popularny na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

Pasje Arnolda Boczka

Arnold Boczek ma wiele zainteresowań. Wśród nich można wymienić alkohol, który często spożywa w towarzystwie swoich sąsiadów z bloku przy ul. Ćwiartki 3/4 we Wrocławiu, nagie kobiety, na których widok wyraźnie się ślini, a także jedzenie, co oczywiście wynika z przytoczonego wyżej cytatu.

Swoją wypowiedzią Boczek dodaje odwagi widzom, którzy uwielbiają jeść, ale dzisiaj często ich pasja staje się celem ataków znajomych, którzy śmieją się z ich nadwagi. Jak proponuje nam nasz bohater, powinniśmy ich drwiny ignorować, bo "gówno im do tego".

Obrazy Pikio

Fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Ujawniono stare zdjęcia Beaty Szydło. Była premier wolałaby, żeby NIKT ich nie zobaczył. Doświadczycie szoku życia!
  3. List córki do Martyny Wojciechowskiej rozrywa serce. To jednocześnie przykre i poruszające
  4. BEZCZELNE tłumaczenie mężczyzny, który celowo przejechał psa. Ujawniono fragment rozmowy
  5. Do sieci wyciekły prywatne zdjęcia Sławomira. Jego żona nie ma na sobie praktycznie NIC [Zdjęcia]
  6. Koszmarne anomalie pogodowe, pojawią się niebezpieczne wyładowania. Pilny alert IMGW w TVN

Grażyna Torbicka i dzieciDlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Kilka smutnych i wstrząsających faktów z jej życiaCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News