Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie

Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie Źródło: Polsat

Świat według Kiepskich zapewnił Ryszardowi Kotysowi ogromną popularność wśród polskich telewidzów. Fani byli więc naprawdę zmartwieni, gdy 88-letni aktor przyznał niedawno, że z jego zdrowiem jest już coraz gorzej. Szczególnie trudna okazała się dla niego jedna dolegliwość.

"Świat według Kiepskich" nieodłącznie kojarzy się widzom z postacią Paździocha, w którego od lat wciela się Ryszard Kotys. Artysta ma już 88 lat, jednak nie chce rezygnować z udziału w serialu. To oczywiście cieszy licznych fanów, którzy nie wyobrażają sobie produkcji bez odgrywanego przez niego bohatera. Sam aktor przyznaje za to, że obecność na planie działa na niego wręcz terapeutycznie.

"Świat według Kiepskich" wciąż z udziałem Ryszarda Kotysa

- Praca pozwala mi zapomnieć o... starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko! - powiedział niedawno aktor w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety w ostatnim czasie Kotys zmaga się z postępującymi problemami zdrowotnymi, które znacznie komplikują zarówno jego pracę na planie, jak i życie prywatne. Szczególnie trudna okazała się dla niego jedna dolegliwość - poważne problemy z pamięcią. Artysta nie ukrywa, że czasami zdarza mu się tracić orientację w terenie i zapominać, gdzie jest oraz co planował zrobić. To naturalnie wpływa negatywnie na jego samopoczucie.

Przykre wyznanie cenionego aktora

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
2. Tragedia, nie żyje polska gwiazda. Okoliczności śmierci są wstrząsające

- Gubię się dosłownie wszędzie. Wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się w mieście... Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Gdy łapię się na tym, że nie wiem, gdzie jestem i dokąd idę, czuję potworny strach. Jestem po prostu przerażony - przyznał Kotys, który mimo opisanych dolegliwości nie zamierza rezygnować z aktorstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?
  4. Kotlety schabowe to już przeszłość, teraz na stołach rządzą "finezyjki". Bajecznie prosty przepis na niebo w gębie
  5. Choroba zaatakowała nagle i z podwójną siłą. Nie żyje wybitny muzyk, ogromna strata

Źródło: Onet Film

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News