Zamarliśmy, gdy zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia Ferdka z Kiepskich. Przykro na to patrzeć

Zamarliśmy, gdy zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia Ferdka z Kiepskich. Przykro na to patrzeć Źródło: screen ipla.tv

"Świat według Kiepskich" jest z nami już od ponad 20 lat, a przez ten czas aktorzy odgrywający główne role bardzo się zmienili. Dotyczy to również Ferdka, w którego wciela się Andrzej Grabowski. Aktor ostatnimi czasy wydaje się niknąć w oczach, dlatego też pojawia się coraz więcej głosów dotyczących jego możliwej choroby.

"Świat według Kiepskich" wedle słów Krzysztofa Ibisza jest najdłużej emitowanym sitcomem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Tak długi czas wyświetlania programu powinien dokładnie pokazywać jak bardzo popularny się stał. Dla wielu osób serial ten jest wręcz kultowy, a aktorzy grający w nim główne role na zawsze będą utożsamiani z postaciami, w które się wcielają. Nie da się ukryć, że ciężko sobie wyobrazić kogoś innego w roli Ferdka, czy Paździocha. Jednak mimo lat spędzonych na planie ostatnie zdjęcie Grabowskiego wzbudziło niepokój u wielu fanów.

Ferdek z serialu "Świat według Kiepskich" wygląda jakby był chory

Andrzej Grabowski przeszedł w ostatnim czasie niemałą zmianę wizerunku. Aktor raczej większości z nas znany jest z czasów, kiedy jego sylwetka daleka była od tych pojawiających się w magazynach modowych. Jednak Ferdek zdecydował się na poważne zmiany w swoim wizerunku, które są widoczne.

Aktor bardzo schudł, a jego tajemnicą nie jest żadna cudowna dieta, czy też szereg skomplikowanych ćwiczeń wykonywanych na siłowni i poza nią. Sekretem metamorfozy Andrzeja Grabowskiego okazała się operacja zmniejszenia żołądka.

Przez to aktor nie może zmieścić w sobie posiłków większych niż jego własna pięść, a co za tym idzie je częściej i mniej. Taki sposób odżywiania polecany jest przed dietetyków od lat, ale wielu internautów uważa, że poszło to już za daleko, a inni wręcz mówią, że Ferdek wygląda jakby był chory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ferdziu schudł aż za bardzo niezbyt dobrze wygląda! - pisze jeden z internautów.

 - Wygląda jakby był chory - czytamy.

 - Ferdek wygląda jak śmierć - dodaje kolejny internauta.

Nie da się ukryć, że Ferdek bardzo się zmienił, a utrata przeszło 40 kilogramów tylko to uwidoczniła. Niestety czas również robi swoje, a aktor nie należy już do najmłodszych osób w branży. Mimo wszystko miejmy nadzieję, że będziemy oglądać Andrzeja Grabowskiego jeszcze przez wiele długich lat, ponieważ strata tak wspaniałego aktora byłaby niewyobrażalną stratą dla całej branży.

(fot. Facebook)

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. "Dama z golonką". Obraz z Magdą Gessler rozerwał nas ze śmiechu
  6. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

 

Źródło: Facebook

Następny artykuł