Ronaldo, czyli legenda Realu Madryt, wystąpił w charytatywnym meczu dawnych gwiazd piłki nożnej. Kibice nie wierzyli własnym oczom. Były sportowiec wygląda fatalnie i w tyje w zastraszającym tempie. Lekarze ostrzegają, nie jest z nim dobrze! 

Ronaldo był jednym z najlepszych napastników na świecie. Występował w takich klubach jak AC Milan, Inter Mediolan, FC Barcelona czy Real Madryt. W 2002 roku zdobył Złotą Piłkę dla najlepszego zawodnika globu. Z reprezentacją Brazylii udało mu się dwukrotnie zdobyć Mistrzostwo Świata.

Ronaldo skończył karierę, ale wystąpił w meczu towarzyskim pomiędzy dawnymi gwiazdami Realu Madryt oraz włoskiej AS Romy. Oglądając go na boisku kibice przecierali oczy ze zdumienia.

Trudno było uwierzyć, że to ten sam człowiek. Okazuje się, że Ronaldo prowadzi bardzo niezdrowy tryb życia, a od niedawna zaczął w zasadzie tylko jeść i jeść. Jeszcze w czasie profesjonalnej gry w piłkę miał problemy z nadwagą, ale obecnie sytuacja jest już naprawdę poważna.

Lekarze ostrzegają, że przybieranie na wadze w tak zastraszającym tempie może być dla niego bardzo niebezpieczne szczególnie, że Ronaldo ma problemy z tarczycą. Albo zmniejszy poziom tkanki tłuszczowej, albo będzie naprawdę źle.

...

Zobacz również