Świat tarza się ze śmiechu. Kaczyński ośmieszony w najsłynniejszej kreskówce

Świat tarza się ze śmiechu. Kaczyński ośmieszony w najsłynniejszej kreskówce

Mimo swoich ciepłych słów podczas wizyty w Polsce 6 lipca, a także zapewniania, że nasz kraj jest mocnym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, nie brak głosów, że Donald Trump traktuje Polskę przedmiotowo. Widzieć to mają nie tylko wysocy rangą politycy, ale także ludzie spoza kadr władzy. Mowa o krótkim nagraniu, które pojawiło się w sieci.

O tym, że Donald Trump jest politykiem kontrowersyjnym, powszechnie wiadomo. Jego zachowanie, decyzje i komentarze, które często są nie na miejscu, wciąż zbierają sobie ogromną krytykę. Trumpa nie oszczędzają nie tylko polityczni przeciwnicy, ale także twórcy kreskówek. Autorzy jednego z najpopularniejszych seriali w USA, South Park, postanowili zaprezentować, jak ich zdaniem wygląda komunikacja Trumpa z władzami Polski.

Trump ośmieszony, Kaczyński upokorzony

W 7 odcinku 21 sezonu kreskówki zaprezentowano krótki, 12-sekundowy fragment, na którym widać jak z pełną nonszalancją Donald Trump rozmawia przez telefon z przywódcą pewnego państwa. Przez pierwszych kilka chwil nie wiadomo, o kogo chodzi, by chwilę później wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Widzom wystarczyły dwa słowa, by móc zidentyfikować rozmówcę prezydenta USA. Krótka rozmowa obfituje oczywiście w ogrom wulgaryzmów, a rozmówca Trumpa - Jarosław Kaczyński - został w niej całkowicie obśmiany. 45. prezydent USA jawnie mu grozi, że jeśli Polska zacznie potrzebować pieniędzy, ten zrozumie "jak smakują jaja Trumpa". Krótki dialog Trump kończy słowami o "polskim karle". Właśnie te słowa naprowadziły na lidera PiS. - Aha. Tak, rozumiem, pedale. A ty powinieneś zrozumieć, jak moje jaja zaczną smakować, kiedy twój kraj zacznie potrzebować kasy. Pierdoli mnie układ, jesteś polskim karłem - mówi kreskówkowy Trump do słuchawki.

Kontrowersja to ich chleb powszedni

Choć można się oburzać, tego typu słowa i scenki w South Park nie są niczym nowym i nadzwyczajnym. Cały serial oparty jest na prezentowaniu najróżniejszych aktualności ze świata polityki czy show-biznesu, które przedstawiane są w krzywym zwierciadle. Wątek polski także nie jest w serialu poruszany po raz pierwszy, ale z całą pewnością jeszcze nigdy w serialu o polskim polityku nie mówiono z takim wulgaryzmem. źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News