Świat show-biznesu w szoku! Słynna gwiazda mody to... pedofil

Świat show-biznesu w szoku! Słynna gwiazda mody to... pedofil

Najnowsze informacje na temat słynnej gwiazdy świata mody kompletnie ją pogrążą. Cała branża jest w szoku, świat show-biznesu przeciera oczy ze zdumienia. Tego nikt nie podejrzewał.

Skandal w branży mody wywołała książka byłego szofera Yves Saint Laurenta. Opowiada on o tym, co sam przeżył, pracując dla dyktatora mody. Opisuje jednak także, co widział w willi słynnego projektanta i jego partnera, Pierre'a Berge, w Marrakeszu w Maroku. Jak donosi Fabrice Thomas, były kierowca pracujący dla projektanta i jego kochanka, sam musiał zgodzić się na brutalne, wyuzdane relacje seksualne. Wśród rzeczy, do których miał być zmuszany przez Berge, to zakładanie psiej smyczy, a także biczowanie, nawet do krwi.

Maroko, sadyzm i pedofilia

Wśród najciekawszych rewelacji Thomasa są jednak informacje o tym, co działo się w willi ikon świata mody w Maroku. Jak twierdzi były szofer Saint Laurenta, w domu tym roiło się od młodocianych, marokańskich młodzieńców. Świadczyli oni płatne usługi seksualne zarówno Yves Saint Laurentowi, jak i jego partnerowi Pierre'owi Berge. Nie jest to pierwszy raz, kiedy projektant i jego nieżyjący już kochanek są oskarżani o takie rzeczy. Swego czas pewien francuski ksiądz opowiadał o swoim pobycie w Marrakeszu. Tam miał być świadkiem prostytucji nieletnich. Także Thomas potwierdza, że był świadkiem, jak osoba z personelu rezydencji płaciła dziecku za usługi seksualne w parku w pobliżu domu. Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News