Kobieta, która wkrótce zostanie żoną Jacka Kurskiego, już teraz robi karierę w podmiotach państwowych. Joanna Klimek, która jeszcze do niedawna pracowała w TVP, teraz przeniosła się na nowe stanowisko w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Klimek, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego i dyplomowana menadżerka, będzie zajmowała się sprawami PR spółki, której 72% akcji należy do Skarbu Państwa. Jeszcze do niedawna jednak pracowała w TVP, w którym od stycznia do października tego roku odpowiadała za sprawy programowe. Na stanowisku dyrektora departamentu PR w PGNiG Klimek zasiadła w tym tygodniu.

 – W związku z nowymi wyzwaniami zawodowymi kończę współpracę z Telewizją Polską. Przeprowadziłam konieczną konsolidację działań marketingowych w Spółce i polityki programowej głównych anten TVP – oświadczyła Klimek.

Przyszła żona Jacka Kurskiego ma za zadanie koordynowanie działań PR spółki, a zwłaszcza pracę nad materiałami promocyjnymi i kontakt z zewnętrznymi firmami zajmującymi się PR.

Zanim Klimek trafiła jeszcze do TVP, pracowała w telewizji Polsat. W Polsat News zajmowała się tworzeniem trzech programów publicystycznych: „Gość Wydarzeń”, „Daję słowo” oraz „Państwo to my”.

pt

...

Zobacz również