Koszmar aktora "Świata wg Kiepskich". Nieuleczalna choroba pożera jego mózg

Koszmar aktora "Świata wg Kiepskich". Nieuleczalna choroba pożera jego mózg

Ryszard Kotys jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Mężczyzna ma już 85 lat i okazuje się, że starość zaczyna dawać mu się we znaki. Wszystko wskazuje na to, że Kotys ma poważne problemy z pamięcią. Aktor przyznaje, że potrafi nawet zgubić się w klatce schodowej. Brzmi to bardzo niebezpiecznie.

Choć Kotys ma na swoim koncie prawie 150 ról w filmach fabularnych i ponad 40 w serialach, to szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z roli Mariana Paździocha w popularnym serialu komediowym "Świat według Kiepskich". Pod koniec grudnia media obiegła wiadomość, która zaniepokoiła fanów aktora. 85-latek trafił do szpitala i był w bardzo złym stanie. Miał zapalenie płuc i na jakiś czas zawiesił swoją karierę i zniknął z ekranów polsatowskiego serialu. Krążyły nawet słuchy, że "Marian Paździoch" nie powróci już do "Świata według Kiepskich". ZOBACZ TAKŻE: Alkohol ZABIJA gwiazdę „Świata wg Kiepskich”! Co on wyrabia?!

Ryszard Kotys zgubił się w klatce schodowej

Kotysowi udało wygrać z chorobą i po sporej przerwie powrócił na plan serialu. Nie zmienia to jednak faktu, iż jego stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Zdarzają mu się bardzo niebezpieczne sytuacje. W rozmowie z redaktorami Pomponika Kotys przyznał, że podeszły wiek coraz częściej zaczyna przysparzać mu sporych trudności. Zmuszony jest włożyć więcej wysiłku w dbanie o siebie. - Dbam o to, by chodzić, a nie jeździć samochodem. Od czasu do czasu wsiadam też na rower. Jako młody człowiek interesowałem się sportem, grałem nawet w klubie w koszykówkę, co jest nieco śmieszne, ponieważ mam jedynie 173 centymetrów wzrostu - mówi Ryszard. Aktor przyznał także, że niestety ma coraz większe kłopoty z orientacją w terenie, z którą niegdyś nie miał najmniejszego problemu. Te objawy bardzo zaniepokoiły fanów, którzy zauważają, że to mogą być początki zaniku pamięci. Prowadzą one do bardzo niebezpiecznych sytuacji. - Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - zwierzył się Kotys. ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Kiepskich” brutalnie ZGWAŁCONA. Szczegóły są przerażające
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News