Tak się oszukuje w Polsce. Superwizjer ujawnia

Tak się oszukuje w Polsce. Superwizjer ujawnia Źródło: screen tvn.pl

Superwizjer ujawnia dzisiaj kolejne oszustwo, którego ofiarami padły tysiące osób. Wielu z nich zostały praktycznie całkowicie wyczyszczone konta. Oto, jak się oszukuje w Polsce.

Superwizjer podczas swojej emisji nagłaśnia liczne sprawy, które do tej pory były jedynie zamiatane pod dywan. Dzięki temu wiele osób może w ogóle poznać szokujące procedery, jakie mają miejsce w naszym kraju. Okazuje się, że Polska wcale taka spokojna nie jest, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Tym razem padło na kluby go-go, które oszukały już tysiące klientów.

Superwizjer ujawnia oszustwa w klubach go-go

Już kilka lat temu całą Polską wstrząsnęły rzeczy, jakie działy się w lokalach firmowanych nazwą Cocomo. Dochodziło tam do licznych oszustw, a wielu klientów budziło się rano z praktycznie pustym kontem bankowym. Okazuje się, że tego typu praktyki nadal mają miejsce.

Dziennikarze Superwizjera spędzili kilka miesięcy zbierając materiały o oszustwach, jakie dokonywane są w klubach go-go w całej Polsce. Okazuje się, że najczęściej ofiarami padają osoby spoza granic naszego kraju. Są to między innymi turyści oraz pracownicy zagranicznych firm w delegacji.

Wielu z nich przyznało, że podczas wizyty w lokalu tracili pamięć, a na ich kontach brakowało naprawdę dużych sum pieniędzy. W takim wypadku pierwsze co przychodzi do głowy to dodanie jakichś specyfików do zamawianych drinków. Jednak nie jest to jedyny sposób na to, jak można kogoś naciągnąć.

Podmieniane są terminale płatnicze, na których kwota jest o wiele większa niż powinna być. Oczywiście większość takich działań ma miejsce podczas pokazów prywatnych, kiedy inni klienci nie patrzą, a osoba oszukiwana jest skupiona na tańcu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W innym wypadku wykorzystywana jest zwyczajna nieuwaga osób, które zazwyczaj teraz płacą już tylko kartą. W takim wypadku nie trzeba nawet podmieniać terminala, a jedynie zwiększyć kwotę, jaką ma zapłacić klient. Wiele osób nawet nie spojrzy na ekran, a to bardzo duży błąd.

Co więcej, nie jest to problem jedynie jednego, czy dwóch lokali, ponieważ takie praktyki mają miejsce w całym kraju, co doprowadza do sytuacji, w której każdego roku oszukiwane mogą być tysiące klientów.

  1. Legendarna polska aktorka zginęła tragicznie razem z mężem. Mogła zrobić międzynarodową karierę
  2. Dramatyczne wyznanie Anny Muchy! Aktorka z córką spędziła 4 godziny na komisariacie!
  3. Największy mit obalony. Ziemniaki nie tuczą, a leczą!
  4. Świat według Kiepskich odpala dziś petardę. Wszystko przez babkę Kiepską
  5. Julia Wieniawa wsadziła swoje cztery litery w piasek. Zdjęciami pochwaliła się w sieci

 

źródło: TVN

Następny artykuł