Klaudia musiała poprosić dziennikarzy Superwizjera o pomoc. Jej mama zaginęła ponad 20 lat temu, ale coś innego jest najsmutniejsze

Klaudia musiała poprosić dziennikarzy Superwizjera o pomoc. Jej mama zaginęła ponad 20 lat temu, ale coś innego jest najsmutniejsze Źródło: East News Design Pics

"Superwizjer" nagłośnił sprawę tajemniczego zaginięcia Joanny Zawadzkiej. Kobieta zniknęła ponad 20 lat temu i ślad po niej zaginął. Teraz jej córka prosi o pomoc dziennikarzy. Na światło dzienne wychodzą niepokojące i smutne informacje. Podejrzewa się zmowę milczenia wśród osób, które mogą coś wiedzieć o matce Klaudii.

Sprawa zaginięcia Joanny Zawadzkiej przedstawiona przez "Superwizjer" wydaje się, zarówno interesująca, jak i niepokojąca. Córka zaginionej sprzed 21 lat kobiety postanowiła poprosić o wsparcie media. Prokuratura już dawno umorzyła postępowanie w sprawie porwania z powodu niewykrycia sprawcy. Klaudia jednak chce rozwiązać rodzinną zagadkę.

Jak informuje "Superwizjer", do zaginięcia Joanny Zawadzkiej doszło 17 lutego 1997 roku. To wtedy w gminnej wsi oddalonej o 40 km od Torunia kobieta wyszła z domu około godziny 21:00 i już nigdy nie wróciła. Jej roczna córeczka Klaudia pozostała bez matki. Przed zaginięciem Joanna miała odwiedzić swoją koleżankę, która mieszkała w bloku obok. Po 20 minutach stwierdziła, że musi wracać do dziecka. Wtedy była widziana po raz ostatni.

"Superwizjer" nagłaśnia sprawę sprzed 21 lat

Śledztwo w sprawie, którą porusza "Superwizjer", toczyło się przez 13 lat, jednak nie przyniosło efektów. Klaudia uważa, że zniknięcie jej matki związane jest z tajemnicą i zmową milczenia. Dotyczyć to może jej ojca, którego tożsamości nigdy nie poznała. Wiele wskazuje jednak na to, że Joanna Zawadzka miała powody, aby nie mówić o byłym partnerze. Kobieta mogła się go obawiać.

- Myślę o tym, jak by było, gdyby jej nigdy nie zabrakło - słowa Klaudii cytuje "Superwizjer" - gdy mam takie momenty w swoim życiu, które są ważne dla każdego, typu urodziny, studniówka, matura, przykro mi, że są wtedy obok mnie rodzice innych ludzi i ci ludzie mogą się cieszyć tym razem z nimi, rodzice życzą im powodzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klaudia ma dzisiaj 22 lata i ułożyła sobie życie na nowo. Godzi pracę z nauką, jednak sprawa zaginionej matki nie daje jej spokoju. Joanna Zawadzka podczas swojej studniówki była już w 5. miesiącu ciąży, ale zachowała to w tajemnicy. Klaudię urodziła zaraz po maturze. W wychowywaniu dziecka pomagali jej rodzice, którym również nigdy nie powiedziała, z kim zaszła w ciążę. W akcie urodzenia wpisała tylko imię: Krzysztof.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Wyrzucasz ogonki z czereśni? Popełniasz wielki błąd. Niesamowite, że tak mało osób zna prawdę

Jak informuje "Superwizjer", mimo zmowy milczenia Klaudia niedawno dotarła do koleżanki swojej mamy. Kobieta przyznała, że zna tożsamość ojca 22-latki. Miał nim być były policjant. Z mężczyzną rozmawiali dziennikarze, jednak badanie DNA nie potwierdziło ojcostwa. Zdaniem bliskich zaginionej nie oznacza to jednak, że nie jest zamieszany w zaginięcie Joanny Zawadzkiej. Obecnie nowe śledztwo rozpoczął prokurator okręgowy z Włocławka. Sprawa prowadzona jest w kierunku podejrzenia popełnienia morderstwa. Niedawno informowaliśmy o zaginięciu 52-letniego mężczyzny w woj. mazowieckim.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera mięsna w Biedronce. Klientka odkryła podejrzaną praktykę, kierownictwo sklepu odpowiada na zarzuty
  2. Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać
  3. Bunt w pogotowiu, polski szpital pogrążył się w chaosie. Ratownicy skierowali do pacjentów jedną wiadomość
  4. Okropne, co przeżywa Ida Nowakowska po wpadce w TVP. Stacja zdecydowała się na radykalny krok
  5. Mało kto wie, jak Małgorzata Niemirska dostała rolę w "Czterech pancernych". Dziś metoda jest nie do pomyślenia
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Źródło: Superwizjer TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News