Beata Tadla dołącza do Superstacji. Wiemy, czym się zajmie

Beata Tadla dołącza do Superstacji. Wiemy, czym się zajmie Źródło: yt/Wirtualna Polska

Superstacja poszerza zespół redakcyjny jednego z wiodących wieczornych programów. Beata Tadla stanie się nową twarzą stacji. To kolejne zadanie, którego podejmuje się jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Znamy szczegóły.

Superstacja, od ubiegłego roku w całości należąca do Telewizji Polsat, rozbudowuje redakcję jednego ze swoich wieczornych programów. Beata Tadla, przez lata związana m.in. z TVP i z TVN, może przyciągnąć do stacji nowych widzów. Zwycięstwem w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie udowodniła, że jest osobą o wszechstronnych talentach. Jak będzie tym razem? 

Beata Tadla w nowej roli

"Bez ograniczeń" podobnie jak programy konkurencyjnych stacji realizowany jest przy udziale widzów, którzy dzwoniąc do studia komentują bieżące wydarzenia, angażując się w debatę publiczną. W tej formule nieodłączny element stanowią komentatorzy moderujący dyskusję. To właśnie Beata Tadla zostanie nowym komentatorem programu! Codziennie w godzinach 22:45- 24:00, u boku Marka Czyża, Adama Federa i Jacka Zimnika będzie komentować bieżące wydarzenia. Jak przyznała, w programie zadebiutuje już w czwartek, 28 lutego.

Debiutowała w radiu 

Beata Tadla do niedawna związana była ze stacją Nowa TV.  Była gospodynią programu informacyjnego "24 godziny". Obecnie głos Beaty Tadli można usłyszeć w jej autorskiej, cotygodniowej audycji w Radiu Zet "To właśnie weekend", emitowanej w soboty od 10:00 do 13:00. Dużą część swojej kariery dzieli właśnie między radio a telewizję. Debiutowała na falach rozgłośni radiowej Radio Legnica. Później związała się z rozgłośniami m.in. Radio Eska, Super FM i Radio Plus. Jej kariera nabrała tempa wraz z rozpoczęciem współpracy z Grupą TVN, gdzie była prezenterką m.in. Faktów. W 2012 roku przeszła do TVP, gdzie prowadziła główne wydanie "Wiadomości".

Superstacja wyłącznie Telewizji Polsat

W minionym roku Telewizja Polsat stała się wyłącznym właścicielem Superstacji poprzez przejęcie udziałów firmy Heronima Ruty. W 2017 stacja zaliczyła znaczne spadki sprzedaży, co tłumaczone było przesunięciem kanału na liście telewizji kablowej nc+.

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News