Wśród telewizyjnych celebrytów powstaje nowa moda polegająca na atakowaniu polskich turystów. Jeden z popularnych tygodników opublikował wypowiedź Doroty Zawadzkiej, która jest psychologiem znanym z programu „Superniania”.

Jej wypowiedz dotycząca rodzinnego wypoczynku nad polskim morzem budzi różne odczucia. Celebrytka narzeka na serwowane przy plaży dania, a największego szoku doznała podczas obserwacji matki myjącej w morzu „ubrudzone fekaliami dziecko„. Oprócz tego superniania apeluje aby nie „załatwiać swoich potrzeb” na wydmach oraz dbać bardziej o higienę osobistą poprzez częstsze zmienianie „koszulek z Wołyniem„. Jednak według Zawadzkiej głównym problemem są pijani, agresywni rodzice na plażach.

W apelu nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie pewien mały szczegół z życiorysu superniani. Otóż jej syn został oskarżony o próbę gwałtu na swojej koleżance. Jest to dosyć szokujące zważywszy na rolę do jakiej aspiruje pani Zawadzka.

Niemniej jednak jej narzekanie nie było odosobnione. Na ten sam temat narzekała ostatnio Agata Młynarska. Celebrytka określiła sytuacje we Władysławowie jako „totalny armagedon„. Według niej ceny były za wysokie, muzyka za głośna a mężczyźni w „gastronomicznej ciąży„.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

wk źródło: niezalezna.pl

...

Zobacz również