Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę

Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę Źródło: Ioana Cristiana Unsplash.com

Pewien supermarket w Walii znalazł się w centrum zainteresowania, po tym jak klienci odkryli niespodziewanego gościa pośród bananów wystawionych na stoisku z owocami. Spokojne na co dzień miasteczko nie było przygotowane na tak egzotycznego gościa, w kiściach skrywał się mały jegomość zaskoczony nagłym szumem wokół swojej osoby.

Supermarket to miejsce, gdzie nie zawsze można znaleźć produkty lokalne. Część produktów sprowadzana jest z odległych zakątków świata. Właśnie z tego powodu niewielkich rozmiarów sklep znalazł się na językach wszystkich. Trafił do niego mały gość, który naturalnie występuje na drugim końcu świata.

Klienci odwiedzający supermarket zgłosili, że wśród kiści ukrywa się zwierzę

Supermarket przyjął dostawę bananów, po czym pracownicy wyłożyli towar na stanowisko owocowe. Klienci zgłosili obsłudze, że wśród kiści owoców znajduje się zwierzę. Na szczęście nie okazał się nim jadowity pająk czy wąż, lecz mała żaba. Niemniej wzbudziła ona niepokój, ponieważ w Walii ten gatunek nie występuje w środowisku naturalnym. Początkowo nie było wiadomo, skąd zwierzę znalazło się w sklepie, lecz później wydedukowano, że przypłynęło wraz z transportem bananów z Kolumbii. To właśnie z tego kraju supermarket sprowadza te owoce. Mieszkańcy walijskiego Llanelli byli zaskoczeni tym, że żaba przeżyła tak długą podróż i znalazła się w ich miejscowości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Żaba wywołała ogromne poruszenie

Żaba została nazwana tak samo jak sklep, w którym została znaleziona i przetransportowano ją do ośrodka Silent World To You w mieście Haverfordwest. Jak widać, nawet odwiedzając supermarket, można być zaskoczonym przez niecodzienne odkrycia. Zainteresowani nieproszonym gościem klienci oraz pracownicy sklepu poznali odpowiedź na pytanie, jak to możliwe, że żaba przeżyła tak długą podróż z drugiego końca świata.


Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków
3. Pochodzący z Polski policjant o uratowaniu chłopca przed rekinem. Wyznał, że nie miał czasu się bać

Zwierzę przepłynęło cały ocean

Zanim supermarket stał się jej domem, żaba zamieszkiwała Kolumbię. Podróż przeżyła tylko dlatego, że była zdolna do wprowadzenia się w stan letargu i zrezygnowaniu tym samym z konieczności dostarczeniu pożywienia oraz wody. Sięgając po banany warto przyglądać się im z większą dokładnością, gdyż, jak widać, nie tylko my możemy mieć na nie ochotę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci
  2. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
  3. Niebywałe słowa dziennikarzy TVP po śmierci Strzeleckiego. Ciężko powstrzymać łzy
  4. Mało kto pamięta, co łączyło Annę Dymną i Tomasza Stockingera. Nie wszyscy będą zachwyceni
  5. Uwaga na popularne naczynia. GIS ostrzega, są skażone ołowiem
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News