Fani zawsze z zainteresowaniem obserwują informacje o stanie zdrowia swoich idoli. Tym razem ze strachem przeczytali informację na Facebooku o pobycie w szpitalu gwiazdora polskiej muzyki.

Na facebookowej stronie Tomasza Chady, będącej oficjalnym fanpage’em rapera, opublikowano zdjęcie muzyka podpiętego do szpitalnej aparatury. Muzyk ma na twarzy opatrunek. Opis zdjęcia jest niezwykle lakoniczny, co jeszcze bardziej niepokoi jego fanów.

– Co tu dużo gadać… Po prostu trzymajcie kciuki tak samo mocno jak Tomek trzyma za Was! – napisano pod zdjęciem.

Nie wiadomo, co jest przyczyną pobytu rapera w szpitalu. Tomasz Chada zasłynął w związku ze swoimi przebojami z polskim prawem. Kilkakrotnie odbywał już kary więzienia. Było to spowodowane pobiciami, rozbojami, kradzieżami, a nawet fałszowaniem dokumentów. Raper cieszy się gronem niesamowicie wiernych fanów. Mieli oni nadzieję, że po wyjściu z więzienia jego życie się ułoży. Teraz przesyłają mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niektórzy są jednak wściekli na lakoniczność wpisu Chady.

– Dajcie kurwa jakies info, co jest z Tomkiem? – pyta jeden z przerażonych internautów.

Między pobytami w więzieniu muzyk nagrywał płyty i kręcił teledyski. Jego stronę na Facebooku obserwuje ponad 660 tys. osób. Na zdjęcie ze szpitala zareagowało już ponad 10 tys. jego fanów. Na razie wciąż nie wiadomo, co jest przyczyną pobytu rapera w szpitalu.

fot. facebook.com/tomasz.chada

Źródło: wprost.pl

...

Zobacz również

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach