Nikt nie zdawał sobie sprawy. "Super Express" ujawnił kulisy kampanii Andrzeja Dudy

Nikt nie zdawał sobie sprawy. "Super Express" ujawnił kulisy kampanii Andrzeja Dudy Źródło: Piotr Molecki/East News

"Super Express" właśnie ujawnił wszystkie kulisy kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Polacy zupełnie nie zdawali sobie z tego sprawy. nieprawdopodobne informacje obiegły media.

"Super Express" opublikował materiał, w którym szczegółowo została opisana cała kampania ubiegającego się w tegorocznych wyborach o reelekcję, i ostatecznego zwycięzcy, Andrzeja Dudy. Informacje dotychczas pozostawały dla wszystkich tajemnicą, ale teraz jasne stało się, jak wyglądało to za kulisami. 

"Super Express" ujawnia prawdę o kampanii Andrzeja Dudy 

W swoim najnowszym wydaniu "SE" ujawnił kulisy kampanii A. Dudy. Jak określił sam tabloid, dla kandydata to była najdłuższa w historii kampania, w czasie której przebył tysiące kilometrów, by móc osobiście spotykać się z wyborcami. 

- To była najdłuższa kampania w historii polskiej polityki. Prezydent Andrzej Duda przejechał kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, odwiedził kilkaset miast, miasteczek i wsi - pisze "Super Express". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak możemy dowiedzieć się z przekazywanych przez "SE" informacji, Duda, przemierzając Polskę, zawsze miał ze sobą zapas białych koszul, bo te "wyglądają najlepiej, a i format prezydencki został zachowany". Ponadto, by nienagannie wyglądać, szczególnie przed kamerami, kandydat zadbał o to, by pudrować twarz przed wystąpieniami, jednak nie towarzyszyła mu żadna makijażystka, robił to sam. Co więcej, będąc w czasie kampanii nadal prezydentem RP, Andrzej Duda starał się nie zaniedbywać swoich obowiązków, dlatego pracę zabierał ze sobą. 

- Większość dokumentów prezydent podpisywał zdalnie, ale kiedy musiał być na miejscu, to oczywiście jechał samochodem do stolicy. A samolotem to chyba ze dwa razy lecieliśmy w całej kampanii - relacjonuje dla "SE" osoba z Pałacu Prezydenckiego. 

To jeszcze nie koniec, bo jeżdżąc od miasta do miasta, gdy nie było możliwości powrotu do Warszawy, Andrzej Duda spał nie w luksusowych hotelach a w zajazdach i motelach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

2. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

- Nocowaliśmy w zajazdach, motelach, zdarzyło się też spać w gospodarstwie agroturystycznym na Zachodnim Pomorzu. I nie szukaliśmy jakichś pięciogwiazdkowych hoteli, tylko miejsc, z których wygodnie będzie dojechać do celu. Prezydent nie miał też jakichś specjalnych zachcianek - zdradza "SE" osoba, która towarzyszyła Andrzejowi Dudzie w czasie kampanii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polskie media podają dalej dramatyczne wieści. Nie żyje były trener Kadry Narodowej, fani polskiego sportu w żałobie
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Nowe, obiecane świadczenie nie dla emerytów. Poprawka odrzucona 2 dni po wyborach
  4. Kilkadziesiąt osób rannych, są ofiary śmiertelne. Na miejscu katastrofy służby i helikoptery
  5. Trzymajcie się za portfele, już postanowione. Nowa opłata dla 13 mln gospodarstw domowych, znamy kwotę
  6. Prowokatorska wymiana zdań między Agatą Dudą a znanym dziennikarzem. Prezydent wkroczył do dyskusji, przekaz jest jednoznaczny

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News