Wszystko wskazuje na to, że notowania premier Beaty Szydło rosną. Prawo i Sprawiedliwość będzie musiało spojrzeć na premier znacznie bardziej łaskawie. Wszystko przez ten jeden sukces.

Od pewnego czasu głośno mówi się o tym, że to Mateusz Morawiecki zastąpi Beatę Szydło na stanowisku premiera. Młodszy, znacznie bardziej energiczny i z większym potencjałem ma być lepszym materiałem na szefa rządu. Okazuje się jednak, że najwyraźniej Beata Szydło była dotąd niedostatecznie doceniona.

Mowa o zwycięstwie premier w Krynicy. Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w tym mieście to właśnie Szydło zgarnęła główną stawkę – Nagrodę Człowieka Roku. Pokonała tym samym premiera Estonii – Jurego Ratasa, premiera Łotwy – Sauliusa Skvernelisa, gen. Zbigniew Ścibor-Rylski prezesującego Związku Powstańców Warszawskich, a także prof. Adam Strzembosz.

Najciekawsze jednak, że udało się jej pokonać na forum ekonomicznym pierwszego bankowca Polski i przewodniczącego Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów. Wygląda więc na to, że pozycja premier wcale nie jest tak słaba, jak dotąd podawano. Z kolei notowania Morawieckiego po tej kolizji w drodze po fotel premiera mocno spadły.

źródło: natemat.pl

Jakie wykształcenie ma Petru? Zaskakujące! 10 interesujących faktów z jego życia

...

Zobacz również