13-letnia suczka przeżyła istny horror. Właściciel latami ją maltretował

13-letnia suczka przeżyła istny horror. Właściciel latami ją maltretował Źródło: facebook/otoz_animals_inspektorat_warszawa/

Suczka przeżyła prawdzie piekło na ziemi. Tragiczny los zgotował jej sam właściciel, który zupełnie się nią nie zajmował. Co gorsza, mężczyzna miał wykorzystywać ją seksualnie.

13-letnia suczka była wycieńczona, a poruszanie się sprawiało jej ogromną trudność. Na szczęście znalazły się osoby, które postanowiły pomoc wygłodzonej psince. Informacje na temat właściciela pojawiały się w zatrważającym tempie, a każde kolejne były jeszcze bardziej przerażające od poprzednich. Aż trudno sobie wyobrazić, że mężczyzna mógł tak potraktować bezbronnego czworonoga. 

Suczka potrzebowała pomocy 

Do zdarzenia doszło w minioną środę. Jedną z podwarszawskich ulic błąkała się suczka w przerażającym stanie. Miała zaropiałe oczy, była wygłodzona i spragniona. Przejezdny, który zauważył czworonoga, postanowił od razu się zatrzymać i zawiadomić straż miejską. Nim funkcjonariusze zjawili się na miejscu, wokół psinki zebrało się jeszcze więcej osób, które starały się w jakikolwiek sposób jej pomóc. 

Wśród gapiów znalazł się mężczyzna, który oznajmił, że zna właściciela Perełki, który jest chory i ma poważne problemy z chodzeniem. Strażnicy, którzy zjawili się już po kilku minutach odkryli, że doskonale znają pana, którego jest psinka. Szybko udało im się ustalić, że opiekun Perełki jest alkoholikiem i zupełnie nie przejmuje się losem czworonoga. Ponoć mężczyzna miał podtrzymywać, że pies jest już stary i nie zostało mu zbyt wiele dni życia, co miało tłumaczyć jego brak zainteresowania losem suczki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przez lata wykorzystywał ją seksualnie 

Informacje o całym zajściu pojawiły się na Facebooku na oficjalnej stronie OTOZ Animals Inspektorat Warszawa. Perełkę przewieziono do weterynarza, gdzie lekarze dokładnie ją przebadali. Wówczas odkryli, że psiak był u specjalisty zaledwie raz podczas sterylizacji i co gorsza potwierdzono, że psinka była wykorzystywana seksualnie przez swojego właściciela. Niewykluczone również, że do potwornego procederu zapraszał swoich kolegów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mylili się ws. miejsca pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat dyrektora sanepidu
2. W budżecie nie ma jednak miejsca na 13. emeryturę, pomimo zapewnień Morawieckiego

- Nawet nie chcemy myśleć, jakie katusze musiała przeżywać... Zawiódł ją ten, któremu ufała najbardziej. OTOZ Animals Inspektorat Warszawa zrobi wszystko, aby właściciel zwierzęcia oraz jego koledzy dostali najwyższy wymiar kary. Będziemy walczyć o sprawiedliwość do końca! - czytamy w poście na portalu społecznościowym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Testament Anny Przybylskiej. Aktorka zamieściła w nim niewiarygodną adnotację, to może was zszokować
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Z dala od kamer, tylko w ścisłym gronie nastąpi najbardziej wzruszający moment pogrzebu Staraka. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  5. 21 lat nie wpuszczała nikogo do mieszkania. Gdy sąsiadka weszła podstępem, poznała straszny powód

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News