W rowie znaleźli zziębniętą suczkę. Oniemieli kiedy zobaczyli, kogo ochraniała własnym ciałem

W rowie znaleźli zziębniętą suczkę. Oniemieli kiedy zobaczyli, kogo ochraniała własnym ciałem Źródło: Facebook/Pet and Wildlife Rescue

Suczka została znaleziona w rowie. Cała trzęsła się z zimna, jednak dzięki pomocy wolontariuszy udało się ją uratować. Kiedy odkryli, kogo pies ochraniał własnym ciałem, nie mogli w to uwierzyć. Dzięki bohaterskiej postawie psa uratowano 5 małych istot.

Suczka nie zważała na swoje zdrowie i życie, ponieważ ochraniała swoim ciałem 5 malutkich zwierzątek. Gdy została odnaleziona na poboczu, na początku nikt nie przypuszczał, że pies tak troskliwie opiekuje się maluchami. Dzięki organizacji Pet and Wildlife Rescue o wspaniałej postawie suczki dowiedział się cały świat. 

Suczka trzęsła się z zimna 

W połowie listopada przypadkowy przechodzień znalazł w rowie zziębniętą suczkę. Aktualnie w Kanadzie panuje zima, a w nocy temperatury spadają poniżej zera. W weekend, w który odnaleziono psa, było bardzo zimno. Suczka była skrajnie wychłodzona, jednak w ogóle nie chciała ruszyć się z miejsca. Chociaż sama mogłaby znaleźć dla siebie ciepłe schronienie, to jednak została w przydrożnym rowie i zaczęła ochraniać przed zimnem 5 zwierzątek. 

Niezwykłe odkrycie 

Kiedy przechodzień zauważył samotnego psa, natychmiast chciał go przenieść do ciepłego miejsca. Suczka jednak nie chciała nigdzie iść, gdyż ochraniała swoim ciałem 5 malutkich kociąt. W mroźną noc przytulała je i okrywała własnym ciałem, aby maluchy traciły jak najmniej ciepła. Gdy spacerowicz to zobaczył, podjął natychmiastową decyzję o zabraniu wszystkich zwierzaków do schroniska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownicy z Pet and Wildlife Rescue okrzyknęli suczkę prawdziwą bohaterką. Gdyby nie jej wspaniałe zachowanie, kocięta najprawdopodobniej nie przeżyłyby tak zimnej nocy. Wszystkie zwierzaki zostały otoczone troskliwą opieką przez pracowników schroniska. Małe kotki odpchlono i odrobaczono, a suczkę ogrzano. Na szczęście dzisiaj cała szóstka ma się bardzo dobrze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Wciąż niestety nie wiadomo, czy kotki zostały przez kogoś porzucone, czy też zarówno one, jak i pies mają swojego właściciela. Organizacja Pet and Wildlife Rescue żywi nadzieję, że opiekunowie zwierzaków zgłoszą się po swoich pupili. Jeśli jednak tak się nie stanie, cała szóstka będzie przekazana do adopcji. Tymczasem bohaterska suczka cały czas dogląda swoje przybrane dzieci i w dalszym ciągu troskliwie się nimi opiekuje. W tym przypadku powiedzenie "żyć jak pies z kotem" nabrało zupełnie innego znaczenia.

źródło: Facebook/Pet and Wildlife Rescue

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News