Suczka zaczęła obwąchiwać klatkę piersiową właścicielki. Diagnoza okazała się fatalna

Suczka zaczęła obwąchiwać klatkę piersiową właścicielki. Diagnoza okazała się fatalna Źródło: twitter/MedicalDetectionDogs/

Suczka zaczęła się zachowywać w dziwny sposób, bez przerwy obwąchiwała klatkę piersiową swojej właścicielki. Kobieta nie zamierzała tak tego zostawić i udała się do specjalisty. Tam poznała druzgoczącą prawdę.

Suczka, odkąd zawitała w domu swojej właścicielki, nie odstępowała jej na krok. Zostały najlepszymi przyjaciółkami i każdą chwilę spędzały razem. Dla kobiety nie było dziwne, gdy zwierzak przychodził się do niej przytulać i domagał się odrobiny uwagi. Nabrała jednak podejrzeń, gdy psiak zaczął ją dziwnie i często obwąchiwać. Nie sądziła, że powód będzie tak szokujący. 

Suczka zaczęła obwąchiwać klatkę piersiową właścicielki 

Claire Guest była szczęśliwą właścicielką Daisy już od jakiegoś czasu i nie miała z nią żadnych problemów. Suczka była grzeczna i niezwykle towarzyska. Kobieta potrafiła również doskonale odczytywać potrzeby swojego pupila, a to wszystko za sprawą swojej pracy, która w dużej mierze była związana z tymi czworonogami. 

Od lat pracowała jako psycholożka badająca interakcje między ludźmi i psami. Wiedziała, które zachowania psiaków są zupełnie normalne, a które powinny dawać właścicielom do myślenia. Nic zatem dziwnego, że zaczęła się niepokoić, gdy w 2009 roku Daisy nagle zaczęła niepokojąco obwąchiwać jej klatkę piersiową. Nie było to jednorazowy przypadek, dlatego Claire nie zamierzała tak tego zostawić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewana diagnoza 

Snując własne podejrzewania, kobieta udała się do lekarza, by wykonać podstawowe badania. Nie minęło wiele czasu i poznała fatalną diagnozę. Okazało się, że była we wczesnym stadium nowotworu piersi. Dzięki suczce i szybkiej diagnozie, Claire mogła rozpocząć leczenie, które zakończyło się powodzeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Być może nie wszyscy wiedzą, że psy są idealnymi wykrywaczami nie tylko narkotyków, materiałów wybuchowych czy zaginionych ludzi, ale również nowotworów. Wszystko za sprawą receptorów węchowych, których mają aż 220 milionów. Dla porównania człowiek ma ich zaledwie 5 milionów. Przypadek niesamowitej Daisy nie jest jedyny, a ekspertom z roku na rok udaje się odnaleźć coraz więcej psiaków, które chętnie z nimi współpracują i pomagają w diagnozach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News