Mało kto pamięta, jak zginęła mama Szarika z "Czterech pancernych". Ulubiony pies milionów Polaków przeżył prawdziwą traumę

Mało kto pamięta, jak zginęła mama Szarika z "Czterech pancernych". Ulubiony pies milionów Polaków przeżył prawdziwą traumę Źródło: youtune.com/TVP VOD

Suczka, jaką była mama "Szarika" zginęła w wyjątkowo traumatycznych okolicznościach. Najukochańszy pies widzów Telewizji Polski miał wyjątkowo ciężkie życie. Jego postać nakreślona była traumą, jakiej doznał już jako szczeniak. Mało kto o tym pamięta, ale zwierzęcy członek załogi Rudego 102 został odratowany przez Janka przed pewną śmiercią.

Suczka pozostawiła Szarika, gdy ten był jeszcze szczeniakiem. Mało kto o tym pamięta, ale najsłynniejszy pies w dziejach polskiej telewizji miał wyjątkowo nieszczęśliwy los do czasu, aż został przygarnięty przez Janka. Historia psiaka może wywołać dreszcze, a jego losy pokazują, jak bardzo pies potrafi być wierny po odratowaniu mu życia.

Suczka zginęła na oczach swojego dziecka. Smutne losy Szarika

Przypomnijmy, że Szarik został zaadaptowany przez Janka, który uratował go z prawdziwych życiowych tarapatów. Piesek został porzucony przez swoją matkę, gdy ta na jego oczach została stratowana przez dzika. Szczeniak owczarka niemieckiego został zaadoptowany przez czołgistę wojska polskiego i wraz z nim ruszył na front II Wojny Światowej.

Szarik od samego początku wykazywał się wielką inteligencją i stał się integralną częścią załogi Rudego 102. Piesek wielokrotnie pomagał załodze czołgu i stał się prawdziwą legendą, docenianą nie tylko przez polską, ale także radziecką armię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szarik ikoną telewizji

Legenda Szarika po dziś jest bardzo żywa we wszystkich fanach starych seriali. Nie dość, że jego imię już na zawsze kojarzone będzie z kultowym serialem, to inteligencja i odwaga, jaką wykazywał się pies, jest wprost ikoniczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Historia Szarika pokazuje także jak bardzo pies potrafi być oddany wobec osoby, która mu pomogła. Gdyby nie pupil, Janek miałby o wiele większe problemy na froncie. Mimo że produkcja TVP jest już dość stara, to nadal potrafi przyciągnąć nowych fanów, którzy nie są w stanie uwierzyć jak wielkim przyjacielem Janka był jego oddany i wierny pies.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie Advertisement
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

Źródło: Psy-pies.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News