Suczka zaginęła przed trzema laty. Dramat rodziny opłakującej psa przerwała dopiero puszka piwa

Suczka zaginęła przed trzema laty. Dramat rodziny opłakującej psa przerwała dopiero puszka piwa Źródło: facebook

Suczka znana była w okolicy z tego, że często znikała na wiele dni. Niestety, pewnego dnia wyszła i już nie wróciła. Trzy lata od jej zaginięcia stało się niemożliwe, a wszystko dzięki puszcze piwa.

Suczka Hazel zaginęła trzy lata temu. W 2017 roku jej rodzina widziała ją po raz ostatni. Kiedy już wszyscy poddali się i myśleli, że już nigdy jej nie zobaczą, stało się coś, w co niezwykle ciężko uwierzyć. Historia wzruszyła ich do łez, a wszystko się wydarzyło dzięki puszcze piwa. 

Suczka Hazel lubiła zwiedzać okolicę, ale zawsze wracała do domu

Hazel to suczka, którą znała cała okolica. Wszyscy mieszkańcy kojarzyli ją z widzenia, ponieważ Hazel bardzo często lubiła wybierać się na wycieczki. Monica Mathis, jej opiekunka, która nie mogła sobie poradzić z problemem, robiła wszystko, co mogła, by suczka była bezpieczna. 

Monica zachipowała sunię na wypadek, gdyby pewnego razu suczka zniknęła na dobre. W ten sposób miała pewność, że gdy zostanie przez kogoś złapana, szybko wróci do domu. Niestety, w 2017 roku Hazel wybrała się na przechadzkę po okolicy, ale już nie wróciła do domu. 

Zrozpaczona rodzina szukała jej w okolicy, wywiesiła ogłoszenia i sprawdziła każde schronisko. Monica nigdy nie zapomniała o suni, myślała, że pewnego dnia pojawi się u nich w domu i wszystko wróci do normy. Z biegiem czasu Monica otrzymała propozycję pracy w innym mieście. Długo rozważała, czy przyjąć pracę, wiedziała, że jeśli się przeprowadzi, to już nigdy nie zobaczy ukochanej suni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczyła puszka piwa. Suczka żyła i czekała na swoją opiekunkę

Monica wraz z rodziną wyprowadziła się z miasta. Minęły trzy lata od zaginięcia suni, kiedy w mediach społecznościowych trafiła na browar, który umieszcza na puszkach piwa wizerunki zaginionych psów, które przebywają w schroniskach. 

Okazało się, że na jednej z puszek jest suczka, która wyglądała zupełnie, tak jak Hazel. Monica natychmiast skontaktowała się ze schroniskiem. Na miejscu udało się ustalić, że suczka, która znajduje się w schronisku oddalonym o 2 tysiące kilometrów od poprzedniego domu kobiety, to jest Hazel. Kiedy suczka została znaleziona, dane, które były zamieszczone na chipie były już nieaktualne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lokalne władze biją na alarm. Wprowadzono ostrzeżenia pomarańczowego stopnia za granicą
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Dzięki ogłoszeniom na puszcze piwa, Monica i jej rodzina znowu będzie mogła cieszyć się z obecności Hazel. Suczka niebawem znowu stanie się członkiem ich rodziny. Dokładnie trzy lata po zaginięciu. 

fot.kstp

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
  2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
  3. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa
  4. Upadł i już nigdy nie odzyskał przytomności. Tragiczna śmierć 15-letniego sportowca
  5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News